تریلر روندبازی Paragon منتشر شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی جدید استودیوی epic games

استودیوی بازی‌سازی «اپیک گیمز» (Epic Games)‌ سازنده‌ی مجموعه بازی‌های «چرخ‌های جنگ» (Gears of War) در همایش PlayStation Experience جدیدترین بازی خودش را به نمایش درآورد.

بازی Paragon در تابستان سال ۲۰۱۶ عرضه می‌شود.

بازی جدید «اپیک گیمز» یک عنوان چند نفره در سبک MOBA است که برای پلی‌استیشن۴ و کامپیوترهای شخصی منتشر خواهد شد. لازم به‌ذکر است که دو بازی DOTA 2 و League of Legends از جمله عنوان‌های بسیار محبوب سبک MOBA به شمار می‌روند.

این عنوان جدید Paragon نام دارد و بازی‌کننده‌ها در حالت سوم-شخص یک اکشن عجیب و قریب را تجربه خواهند کرد. همچنین بازی‌کننده‌ها در طول بازی باید دست به انتخاب‌های مختلفی بزنند.

هنوز تاریخ عرضه‌ی این عنوان مشخص نشده، اما «اپیک گیمز» گفت که بازی‌کننده‌ها در بهار سال ۲۰۱۶ می‌توانند نسخه‌ی «دسترسی زودهنگام» این عنوان را تجربه کنند و نسخه نهایی آن هم در تابستان سال ۲۰۱۶ راهی بازار می‌شود.

در ادامه می‌توانید تریلر معرفی و تریلر گیم‌پلی این عنوان را مشاهده کنید.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌

‌‌‌‌‌‌‌‌

در گذشته هم مشخص شده بود که قرار است هفته‌ای یک شخصیت جدید برای این عنوان معرفی شود. البته قبلا هم تریلری از این بازی منتشر شده بود.

استودیوی «اپیک گیمز» در کنار ساخت بازی Paragon نسخه‌ی جدید مجموعه بازی‌های «آنریل تورنومنت» را هم در دست ساخت دارد. همچنین این استودیو در جریان مراسم The Game Awards اعلام کرد که نسخه‌ی بازسازی شده‌ی بازی Shadow Complex را تا مدتی دیگر راهی بازار می‌کند.

منبع: Gematsu

 

 برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما