دزدان دریایی کارائیب ۶؛ تاریخ اکران، بازیگران و هر آنچه باید بدانید

۱۳ بهمن ۱۴۰۰ | ۱۳:۵۸ ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۸ دقیقه
دزدان دریایی کارائیب 6

خودتان را برای دنباله بعدی دزدان دریایی آماده کنید. چرا که خبرهایی مبنی بر تولید دنباله جدیدی از این فرنچایز خانوادگی مخاطب پسند به گوش می‌رسد. این سری فیلم‌ها توانسته‌اند در ۱۸ سال گذشته موج عظیمی را در صنعت فیلم به راه بیندازند. در واقع از زمان اکران اولین فیلم یعنی «دزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه»، در سال ۲۰۰۳، مخاطبان سراسر جهان، عاشق شخصیت‌های ژولیده و خنده‌داری شدند که گاهی قلب یکدیگر و گاهی هم گنج هم را می‌ربودند.

متأسفانه زمانی که در اینترنت به دنبال خبری در رابطه با این فیلم باشید، آن‌ قدر اخبار ضدونقیضی را مشاهده می‌کنید که ممکن است شما را گیج و سردرگم نمایند. اما ما اینجا هستیم تا کمک کنیم. ما همه‌جا را گشته‌ایم و همانند یک دزد دریایی، تمامی اطلاعات لازم را جمع‌آوری نموده‌ایم تا نقشه‌ای را تهیه کنیم که می‌تواند به شما کمک کند تا درباره‌ی «دزدان دریایی کارائیب ۶» که هنوز نامی برایش انتخاب‌ نشده اطلاعات بیشتری را کسب نمایید. پس قطب‌نمای خود را بردارید و اجازه دهید تا شما را راهنمایی کنیم.

کدام بازیگران قرار است در دزدان دریایی کارائیب ۶ حضورداشته باشد؟

دزدان دریایی کارائیب

در حالی‌ که هنوز حضور هیچ‌کدام از بازیگران، تأیید نشده، گویا کایا اسکولدلاریو که در پنجمین دنباله این فیلم یعنی «دزدان دریایی کارائیب: مردگان حکایت نمی‌گویند» حضور داشت قرارداد بازی در دنباله ششم را هم امضا کرده است. شخصیت او، کارینا باربوسا، در فیلم پنجم معرفی شد و در نهایت مشخص شد که او دختر کاپیتان باربوسا است. حضور باربوسای جدید و جوان در گروه بازیگران می‌تواند نشان دهد که شاید این دنباله، آخرین دنباله این فیلم نباشد.

با بازگشت کاراکتر اسکولدلاریو، می‌تواند چنین تصور کرد که دوست او، هنری ترنر، هم در این دنباله حضور خواهد داشت. هنری، با بازی برنتون توایتس، پسر ویل و الیزابت ترنر است. او اولین بار در فیلم سوم به مخاطبان معرفی شد یعنی وقتی‌که پدرش کاپیتان کشتی افسانه‌ای مرد هلندی پرنده بود. هنری در نهایت توانست در دنباله پنجم، پدرش را از کشتی نفرین‌ شده آزاد کند و همین‌جا داستان تمام شد.

گزارش‌هایی مبنی بر حضور مارگو رابی در فیلم جدید به گوش می‌رسد. هر چند، این اخبار هنوز تأیید نشده‌اند. وقتی از او درباره‌ی حضورش در دنباله جدید فیلم «دزدان دریایی کارائیب» و اخباری که در این زمینه به گوش می‌رسد سؤال شد، او پاسخ داد: «شاید این‌طور باشد… زمان همه‌چیز را مشخص خواهد کرد».

دو کاراکتر اصلی فیلم با نقش‌آفرینی اورلاندو بلوم و کیرا نایتلی یعنی همان کاراکترهای ویل ترنر و الیزابت سوان عاشق هم ممکن است در این دنباله حضورداشته باشند. در حالی‌ که برخی بر این باورند که داستان آن‌ها دیگر به پایان رسیده، یکی از سکانس‌های پایانی فیلم پنجم، این احتمال را زنده می‌کند که شاید آن‌ها در دنباله ششم حضورداشته باشند. البته با جلو رفتن داستان فیلم، زمانی که به این زوج عاشق‌پیشه اختصاص داده‌ شده بود کمتر و کمتر شد چرا که بیشتر داستان فیلم، بر روی جک اسپاروی جذاب متمرکز بود، دزد دریایی حقه‌باز و در عین‌ حال محبوبی که به خاطر حرکات جالب و استعدادهای ظاهرا تصادفی‌اش در بین مخاطبین به محبوبیت بی‌حدوحصری دست‌یافت.

آیا جک اسپارو در دزدان دریایی کارائیب ۶ حضور خواهد داشت؟

این‌ یکی از سؤالات بسیار مهمی است که ذهن بسیاری از طرفداران را مشغول نموده، زیرا از یک‌ طرف برخی از طرفداران این فرنچایز خواهان کناره‌گیری جانی دپ از این دنباله بودند، درست همان‌طور که از فیلم «جانوران شگفت‌انگیز» کنار گذاشته شد. برخی دیگر هم عقیده داشتند که بدون حضور کاراکتر جک اسپارو امکان ساخت فیلم دزدان دریایی وجود ندارد و مدام به‌ صورت آنلاین درخواست می‌کنند که او در این فیلم حضورداشته باشد.

دیزنی همان مرجعی است که باید به این موضوع رسیدگی کند و شان بیلی، مدیر تولید آن، در مصاحبه‌ای اظهار داشته که می‌خواهد انرژی مضاعف اما جدیدتری را به درون روح این فرنچایز بدمد و تأیید کرد که شخصیت دپ دیگر بخشی از برنامه‌های آن‌ها نخواهد بود. بنابراین در حالی‌ که ممکن است این کاراکتر از نظر فیزیکی در فیلم حضور نداشته باشد، اما ما انتظار داریم که در دیالوگ‌ها به وجود او در دنباله‌های قبلی اشاره شود زیرا افسانه سفرهای او که بسیاری از آن‌ها داستان‌هایی کاملا ساختگی هستند که توسط خود جک خلق‌ شده‌اند، در جهان دزدان دریایی دهان‌به‌دهان نقل می‌شوند.

بدون حضور جک، داستان دزدان دریایی کارائیب ۶ در رابطه با چه موضوعی خواهد بود؟

دزدان دریایی کارائیب

اگر شایعه‌هایی که در رابطه با محول شدن نقش‌های اول این دنباله به مارگو رابی و کایا اسکادلاریو به گوش می‌رسند حقیقت داشته باشند، می‌توان انتظار داشت که در این دنباله شاهد حضور زنان جادوگر و ساحره و شرور زیادی باشیم. مجموعه «دزدان دریایی کارائیب» به دلیل الهام گرفتن از داستان‌ها و افسانه‌های واقعی دزدان دریایی، مانند ریش‌سیاه و افسانه فواره جوانی، شناخته‌ شده‌اند.

لذا با حضور دو نقش اول زن در این دنباله جدید، این احتمال وجود دارد که نویسندگان به داستان دو زن معروف که دزد دریایی بودند یعنی، آن بانی و مری رید فکر کرده باشند. این دو زن که به‌‌عنوان دو تن از بی‌رحم‌ترین دزدان دریایی شناخته می‌شوند، در اوایل دهه ۱۷۰۰ بدون هیچ‌گونه هراسی به کشتی‌های تجاری و ماهیگیری سراسر دریای کارائیب حمله می‌کردند. گفته می‌شود که آن‌ها برای حفظ امنیت خود درست مانند مردان لباس می‌پوشیدند و هرکدام یک قمه در یک‌دست و یک تپانچه در دست دیگر داشتند. پس قطعا اگر قرار باشد دو زن در «دزدان دریایی کارائیب» به ایفای نقش بپردازند، مطمئنا به داستان این زنان دزد در این دنباله اشاره‌ای خواهد شد.

به‌ علاوه می‌توان حدس زد که یک دزد دریایی مو قرمز معروف به رد هم در بین کاراکترهای موجود در «دزدان دریایی کارائیب ۶» حضورداشته باشد.

اگرچه کاراکتر او قبلا به‌‌عنوان یک زن بدنام به نام اسکارلت که در پناهگاه دزدان دریایی تورتوگا زندگی می‌کند به مخاطبان معرفی‌ شده اما فیلم جدید می‌تواند بیشتر به داستان زندگی او بپردازد.

در آخرین فیلمی که از این فرنچایز منتشر شد یعنی «دزدان دریایی کارائیب: مردگان حکایت نمی‌گویند»، نیزه سه‌شاخه پوزیدون نابود شد و همه نفرین‌های دریا از بین رفت و ویل از زندان دریا آزاد شد. در نبرد نهایی کاپیتان سالازار، کاپیتان باربوسای حیله‌گر خود را قربانی نمود تا هنری و دخترش کارینا را نجات دهد. اما در سکانس پایانی فیلم، شاهد صحنه‌ای هستیم که در آن الیزابت و ویل در کنار هم هستند اما ویل معتقد است که کابوسی دیده که در آن، کاپیتان دیوی جونز در آن‌ سوی اتاق ایستاده بود.

از آنجا که تا به این لحظه تصور می‌شد این موجود شاخک‌دار عجیب مرده، می‌توان حدس زد که او زنده است و دوباره می‌تواند در دنباله جدید فتنه به پا کند.

تاریخ اکران دزدان دریایی کارائیب ۶ چه زمانی است؟

هنوز تاریخ اکران رسمی این دنباله مشخص نشده است اما معمولا دنباله‌های این فرنچایز در ماه می یا جولای منتشر می‌شوند. در حالی‌ که می‌توان ماه اکران جدیدترین دنباله این فیلم را به‌‌راحتی حدس زد اما سال انتشار آن داستان دیگری است که هنوز چیزی درباره‌ی آن نمی‌دانیم. از آنجا که بین فیلم‌های سوم و چهارم، چهار سال فاصله بود و فیلم‌های چهارم و پنجم هم ۶ سال با هم فاصله داشتند، باید انتظار داشته باشیم که این دنباله هم همان قانون را دنبال کند و این به آن معنی است که باید مدت‌ زمان بیشتری را منتظر بمانیم.

آیا دزدان دریایی کارائیب ۶ تریلری هم دارد؟

دزدان دریایی کارائیب

این فیلم هنوز در مرحله پیش‌تولید است، بنابراین تا زمانی که فیلم‌برداری شروع نشود تریلری هم در دسترس نخواهد بود. با توجه به اینکه بخش زیادی از داستان جدید هنوز در هاله‌ای از ابهام نهفته است، قطعا بسیاری از مخاطبان، مشتاقانه منتظرند تا بتوانند نیم‌نگاهی به دنیای جدید دزدان دریایی کارائیب بیندازند و ببینند در دنباله جدید چه اتفاقاتی روی خواهد داد.

دزدان دریایی کارائیب ۶ توسط چه کسی تولید خواهد شد؟

دیزنی همان شرکتی است که وظیفه ساخت این دنباله را هم بر عهده خواهد داشت چرا که تمام حقوق و امتیازات این فرنچایز به این کمپانی تعلق دارد، اما در حال حاضر بحث درباره‌ی این است که قرار است چه کسی فیلم‌نامه این دنباله را بنویسد و چه کسی آن را کارگردانی کند. گروه نویسندگی ددپول، رت رسه و پل ورنیک در سال ۲۰۱۹ از این پروژه انصراف دادند و برخی گزارش‌ها حاکی از آن بود که تد الیوت، نویسنده چهار فیلم اول دزدان دریایی و کریگ مازین، نویسنده سومین و چهارمین دنباله فیلم «داستان‌های ترسناک» و همچنین فیلم دوم و سوم از سری فیلم‌های خماری، قرار است داستان این دنباله را هم به رشته تحریر دربیاورند.

گزارش‌های دیگر حاکی از آن است که کریستینا هادسون، نویسنده داستان فیلم «پرندگان شکاری» قرار است مسؤولیت نوشتن فیلم‌نامه ششمین دنباله از «دزدان دریایی کارائیب» را بر عهده بگیرد، اما برخی دیگر از گزارش‌ها حاکی از آن هستند که پروژه‌ای که هادسون در حال کار بر روی آن است کاملا از فیلم‌نامه الیوت و مزین متمایز است. اگر این سخنان حقیقت داشته باشند، مخاطبان می‌توانند انتظار داشته باشند که دو دنباله از فیلم «دزدان دریایی کارائیب» در حال ساخت باشد که یکی از آن‌ها احتمالا داستان فرزندان شخصیت‌های اصلی را دنبال خواهد کرد و دیگری داستانی کاملا جدید را در پیش خواهد گرفت. اطلاعات موجود در این خصوص بسیار مبهم هستند اما ما امیدواریم که به‌‌زودی خبرهای بیشتری را دریافت نماییم.

فیلم‌برداری دزدان دریایی کارائیب ۶ در کجا انجام می‌شود؟

دزدان دریایی کارائیب

هنوز هیچ‌گونه اطلاعاتی درباره‌ی لوکیشن فیلم‌برداری منتشر نشده است، اما اکثر فیلم‌ها در بندر رویال فیلم‌برداری می‌شوند یا حداقل فیلم‌برداری معمولا از این نقطه شروع می‌شود. این بندر که در ساحل شمالی جامائیکا قرار دارد، درگذشته پناهگاه معروفی برای دزدان دریایی بود. البته بندر واقعی در طی زلزله‌ای که در سال ۱۸۰۰ رخ داد ویران شد، بنابراین این مجموعه فیلم‌ها در سنت وینسنت جامائیکا ساخته شد و سکانس‌های دیگر در کینگستون فیلم‌برداری شدند.

از دیگر مکان‌های گرمسیری زیبایی که برای ساخت این مجموعه فیلم‌ها از آن‌ها استفاده شد می‌توان به هاوایی، پورتوریکو، باهاما، جمهوری دومینیکن و بندر واقعی تورتوگا که اکنون بخشی از هائیتی است و برای بازدید عموم در دسترس است، اشاره نمود. البته دارو دسته دزدان دریایی در هر ساحلی که باشند، همواره داستان‌هایشان را در حوالی بنادر معروف به بهشت ​​دزدان دریایی دنبال خواهند کرد.

منبع: collider

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۵۳ دیدگاه
 1. Avatar Rey

  کى گفته جانى دپ از فیلم حذف بشه بهترهههههه بدید به من میخوام بکشمش
  عاخه یعنى چى فیلم بدون جانى ارزش دیدن نداره اصن
  هیچکسم جز جانى نمیتونه نقشه جک اسپارو رو بازى کنه

 2. Avatar MH

  این فیلم بدون حضور جانی دپ اصلا معنی نداره اگر حضورنداشته باشد من این فیلم را نگاه نمی‌کنم ودرنشانه اعتراض رای منفی درimdbمیدهم

 3. Avatar Fatemeh

  فقط امیدوارم اگه جانی دپ نباشه تو قسمت شیش، فیلم با مخ بخوره زمین که احتمال زیاد هم میخوره. این همه مطلب نوشته بود تو این مقاله ولی همه فقط در مورد قسمت مربوط به جانی دپ نظر دادن. همه هم گفتن ما نمیبینیم. قطعا همه جای دنیا همینه و اینکه قطعا دیزنی با این همه سابقه درخشان عقلش میرسه که اگه جانی دپ نباشه یه ضرر افتضاح میکنه🤷‍♀️ودف اصن فیلم بدون جانی دپ معنا نداره😑

 4. Avatar ناشناس

  من واقعا نمی فهمم آخه چرا جانی دپ رو حذف کردن. شخصیت به این محبوبی،خدا می‌دونه دیزنی چرا شخصیت به این پولسازی رو حذف کرده

 5. Avatar محمدرضا

  فیلم حقیقتا بدون جانی دپ لذت و ارزش دیدن نداره و چندین سوال اساسی پیش میاد

  ۱.مسائل خانوادگی بازیگران چه به حق باشند چه مقصر کار ربطی به دنباله فیلم و خوردن تو ذوق طرفداران میتونه داشته باشه
  ۲. چرا باید نظر اکثریت هواداران در این فیلم مغلوب دیدگاه های اقلیت فمنیست افراطی بشه؟
  ۳.جانی دپ بصورت قطعی مقصر شناخته نشده و احتمال مقصر بودن امبر هرد بیشتره و اون حتی خیانت هم کرده و الی اخر
  ۴.ایا ایلان ماسک ثروتمند ترین مرد و طرف دیگر خیانت امبر به دپ دخالتی در این ماجرا داشته
  ۵.ایا اصلا سر سپردگی ب دیدگاه های افراطی فمنیستی کار درستی هست انسان ها همه برابرن و بر همه به یک اندازه ظلم میشه

  بزرگترین اشتباه بنظرم تماشای این فیلم و دادن نمره بالا باشه که باعث ادامه همچین خاله زنک بازی و افراطیگری میشه

 6. Avatar Nika

  اقا اصلا ی کاری میکنیم اگه فیلم اومد نبینید زرر کنن تا بفهمن باید جانی دپ و بیارنننننن
  همه ی خاطر جک فیلمو میبینن کاراکتر اصلیه اون وقت ورداشتن حذفش کردن اوسکولا

 7. Avatar مهدی اسدی نژاد

  والا چی بگم تا قبل از دیدن این فیلم فکر می کردم شخصیت یه دزد دریایی نمی تونه خنگ و باهوش و کیوت و کمدی و… باشه اما جک اسپارو نظرم رو تغییر داد ولی بدون جک یا تصور این که کس دیگه ای بجز جانی دپ این نقش رو بازی کنه واقعا سخته و فکر کنم بعد از دیدن دزدان دریایی کارائیب ۶ نظرم به قبل از دیدن این فیلم تغییر کنه

 8. Avatar Sepasesn_2011

  بابا چ وضعشه
  آخه کار گردان اسکل شخصیت اصلی فیلم رو جانی دپ بازی کرده بعد تو میخوای بندازیم کنار؟بمولا مغز نداری
  اصن اگه دلتون اومد جانی دپ رو کنار بزنین من گاوم! آخه ینی چی؟ شخصیت جک رو فقط جانی دپ میتونه بازی کنه اگر یکی دیگه باشه خب امم بزار فکر کنم ……….‌‌داش اصن با عقل جور در نیمویاد

 9. Avatar WARRIOR X

  بدون جک اسپارو گور پدر دزدان دریایی

  کارائیب۶ من که نیگا نمیکنم ولی برای دوره

  کردن دزدان دریایی کارائیب که با جک اسپاروئه

  که جذاب شده اگه داخل ۶ هم باشه کل قسمت

  ها رو دانلود میکنم بعد از اول نیگا میکنم مثل

  کاری که با ۵ کردم

 10. Avatar Asal

  بدون جک اسپارو اصن فیلمی نمیمونه کل جذابیتش جانی دپه

 11. Avatar Mahsa

  نقش جک اسپارو فقط و فقط برای جانی دپه و بس هیچ کس نمیتونه جای این نقشو بگیره ‌‌وواین نقشو اونطور که ما باهاش خندیدیم و خاطره داریم بازی کنه و واقعا اگه توی قسمت جدید جانی دپ نباشه قطعا اون فیلم یک نمایش خیمه شب بازیه://

 12. Avatar متین برکت

  😐 یعنی واقعا اگه جانی دپ توش نباشه به درد لای جرز دیوار هم نمیخوره. مسخره ها! فکر میکنم تعداد کسایی که رای بر بودنِ جانی دپ میدن بیشتر مخالفا باشن!
  واقعا چرا دیزنی به نظر مخالفا بیشتر اهمیت میده؟
  دوست داره بعد از سالهای سال دپ رو بزاره کنار که گند بزنه به مجموعه؟ عجیبه والا

 13. Avatar A.b

  جک گونجیشکه رو مخوااام🤣😶🗿ولی اگه واقعا نباشه اصلا فیلمش به درد نمیخوره😑

 14. Avatar ستایش

  من عاشق دزدان دریایی کارائیبم واقعا بدون جانی دپ نمیشه اون بهترین شخصیت داستانه اگه جانی دپ نباشه فیلم مسخره میشه انگار یه فیلم دیگه ساختن

 15. Avatar ممد

  این فیلم رسما برای فمنیست ها داره ساخته میشه، خود مارگو رابی هم توی نقش هارلی کویین غیرمستقیم اعلام کرد که علاقه به همجنسگرایی داره، سر اون دعوای مسخره امبر هرد با جانی دپ قراره فیلمی که خارطراتمون رو ساخت تبدیل بشه به یک فیلم با داستان مسخره و فقط برای حمایت از زنان و فمنیست ها، من امبر هرد رو هم دوست داشتم تو نقش مرا توی فیلم آکوامن پس طرفدار جانی دپ نیستم اما دزدان دریایی کارائیب بدون جانی دپ هیچ معنایی نداره، مطمئنن داستان فوق مزخرفی داره و پر از فمنیست و سیاه پوست خواهد بود

 16. Avatar محمد

  اگه جانی دپ نباشه ارزش وقت گذاشتنو نداره هرکسی که این فیلمو نگا می کنه فقط به خاطر اسپارو هستش اگه اون نباشه فیلم یه سنت هم نمی ارزه ترجیح میدم قسمتای قبلو ببینم تا این فیلمو بدون جانی ببینم😑

  1. Avatar امیر

   دقیقا

  2. Avatar Sepasesn_2011

   بابا چقد لایک خورد حرفت!۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰٪باهات موافقم

 17. Avatar Ellie farhan

  دزدان کارائیب ۶ بدون حضور جانی دیپ ( جک اسپارو ) اصن لذت نداره 😐
  من ک بدون جانی دپ ( جک اسپارو ) اصن نگاه نمیکنم
  و باید جانی دپ ( جک اسپارو )حضور داشته باشه 😍

 18. Avatar BAT

  یادمه همین شکل داستان ام بعد نسخه چهارم اتفاق افتاد برای نسخه پنجم که کی میاد و چه بازیگرایی داخلشن آیا جانی دپ داخلش هست؟
  اونموقع ام شایع بود که بخاطر دستمزد بالابی که جانی دپ درخواست کرده بود میخواستن که نقشش رو حذف کنن اما مگه میشه نقش یکی از تاثیر گذارترین شخصیتای دزدان دریایی رو حذف کرد خودش به تنهایی سری فیلم رو میچرخونه ولی خیالتون راحت جانی دپ داخلش هست اگه یه درصد ام نباشه اون فیلم هیچ ارزش و فروشی نداره

  1. Avatar Fatemeh

   خدا از دهنت بشنوه🥲 تا مغز استخونم نگرانم که جانی دپ باشه یا نباشه. چون اگه نباشه اصلا نگاه نمیکنم فیلمو. ترجیح میدم پنج تا قسمت اولشو نگاه کنم

 19. Avatar ی نفر

  دزدان دریایی کارائیب بدون جک اسپارو (جانی دپ ) میشه هری پاتر بدون هری.
  نمیدونم کدوم انسان عاقلی دوست داره جانی دپ تو دزدان دریایی کارائیب ۶ نباشه.

  1. Avatar ستایش

   من عاشق دزدان دریایی کارائیبم واقعا بدون جانی دپ نمیشه اون بهترین شخصیت داستانه اگه جانی دپ نباشه فیلم مسخره میشه انگار یه فیلم دیگه ساختن

 20. Avatar پوریا

  بعد از اکران این فیلم همه متوجه خواهند شد که تنها یک کاراکتر چا تأثیری می‌تونه برای کل فیلم داشته باشه . مطمئنم این فیلم از ماتریکس ۴ هم سود پایین تر و مخاطب کمتری داشته باشه. ب نظر من

  دوران جک اسپارو تو همون ۴ ش به پایان رسید

  1. Avatar متین برکت

   دادا یه کمپانی فیلم سازی که از سن پدرمون هم بیشتر قدمت داره خودش متوجه این چیزی که گفتی هست 😐
   شما اولین نفری نیستی که اینو کشف کردی!!
   بنظر نمیاد دیزنی بعد صد سال و ساخت هزاران فیلم کمتر از تو متوجۀ ارزش “یک نفر” در یک فیلم باشه! 😐

 21. Avatar سبحان

  واقعا اگه میخوایی عقدت رو خالی کنی برو یه جای دیگه . نه اینکه بیایی به فیلمای جانی دپ که از وقتی یادممونه و باهاش خاطره داشتیم مخصوصا کارائیب گند بزنی . واقعا بی انصافیه که جانی دپ نیست تو فیلم 😒😒

 22. Avatar V_VICTOR_ ARMY

  منی که یه مدت میگفتم دزدان دریایی کارادایی😐😂💔

 23. Avatar Mosafer

  😍

 24. Avatar امین

  دزدان دریایی رو مگه میشه بدون جانی دپ نگاه کرد 😫🤮

 25. Avatar محمد

  اگه جانی دپ (جک اسپارو) تو فیلم نباشه دیگه بدرد نمیخوره . اصا نقش اصلی همین اسپارو هست . اسپارو هست که فیلم و جذاب کرده . بدون اون فیلم دیدن نداره

 26. Avatar S

  به نظر من که باید یک اعتراض گسترده ای شکل بگیره چون من از بچگی تنها چیزی که منو به فیلم دزدان دریایی کارائیب جذب می‌کرد جانی دپ بود

  1. Avatar ذذذ

   منم😔😔

 27. Avatar arsham

  به خدا اگه جانی دپ حضور نداشته باشه فیلم دزدان دریایی کارائیب ۶از پیام بازرگانی هم مسخره تر میشه و هیچی فروش نمیره

 28. Avatar

  جانی دپ این فیلمو اورده بالا و اینقدر معروف و محبوبش کرده بدون اون که دیگه معنی نداره نسازن بهتره:/

 29. Avatar ‌N

  فیلم دزدان دریایی کارائیب با جک اسپارو شناخته میشه و بدون اون هیچه

 30. Avatar Snowing-SkY

  اگه قراره بدون حضور جانی دپ ساخته بشه، همون بهتر که نسازن😑

 31. Avatar مهدی سلطانی

  سلام اگر جک اسپارو نباشد فیلم اصلا خنده دار نیست

 32. Avatar milad

  امیدوارم قسمت ۶ اونقدر بدجور زمین بخوره که ادامه ای براش در نظر گرفته نشه چون بازگشت جانی دپ بعد از این که اجازه ندن توی قسمت ۶ بازی کنه تقریبا غیر ممکنه، چون خودشم زیر بار این تحقیر نمیره . پس بهتر که پایان داستان رو قسمت ۵ فرض کنیم.

 33. Avatar ندا

  اگه جانی دپ نباشه من امکان نداره ببینم این فیلمو…. زندگی خانوادگی چه ربطی داره به فیلمی که طرف بازی میکنه؟ چه ربطی داره به طرفداراش….

 34. Avatar محمد

  بدون جانی دپ این فیلم هیچ ارزشی نداره ای کاش اگه واقعا خود جانی دپ نمیشه بیاد یه شخصیت دیگه رو معرفی کنن که برای مثال توی فیلم به عنوان پسر جک اسپارو باشه هرچند به نظرم این هم نمیتونه جای خود جک اسپارو رو پر کنه ولی باز از هیچی بهتره

 35. Avatar Ar4

  هرچقدر هم خوب باشه، بدون جانی دپ ارزش نداره. دزدان دریایی کارائیب تنها و تنها با جک اسپاروی جانی دپ شناخته شده هست. همه این ماجرا هم سر اون دعوای حقوقی با آمبر هرد هست که دیگه به جانی دپ اجازه نمیدن در خیلی از فیلم ها بازی کنه. در صورتی که مسبب و مقصر اصلی همه دعوا ها خود آمبر هرد بود ولی متأسفانه به پای جانی دپ تمام شد.

  1. Avatar *Kosar*

   دقیقا👌
   اگه که جانی دپ حضور نداره در قسمت ۶ بهتره که اصلا فیلمو نسازن.

 36. Avatar مرتضی

  این دیزنی تنش میخاره وقتی که فیلم رو ساخت و دید که بدون وجود جک اسپارو فیلم مخاطب نداره حساب کار دستش میاد این کار مثل این میمونه پیش پیش گور خودشو با دست خودش بکنه 😂😂😂

 37. Avatar Mr.Alireza

  از نظر من داره ظلم بزرگی ب جانی دپ میشه

  کل جذابیت فیلم ب جانی دپ بود

  این جانی دپ بود که این فیلم رو جذاب کرد

  حالا اگه بخوان حذفش کنن از نظر من دیگه این
  فیلم بدرد نمیخوره

  و من یکی ب هیچ عنوان نمیبینمش

  چون بدون جانی دپ جک اسپارویی وجود نداره
  حالا هرکی هم که میخواد بازیگر نقشش باشه
  و بدون جک اسپارو دزدان دریایی کارائیبی وجود نداره

  1. Avatar Reza

   شما نبینی فایده نداره اصلا

   خیلی هم قانونی میبینی

   اصلا اگه شما نبینی رو گیشه نمیره

 38. Avatar Eminem

  به نظرم حالا که جانی دپ نیست نسازند چون کسی نمیبینه و راستش من نمیبینم چون واقعا حتی اگر فیلم بدی باشه جانی دپ خوبش کرده مثل جانوران شگفت انگیز ولی جانی دپ فقط یک قسمت بازی کرد و میشه با مدس میکلسن
  کنار اومد ولی بخاطر ۵ تا فیلم نمیشه راضی شد

 39. Avatar محمد مهدی یزدی

  امیدوارم در صورت نبود حانی دپ یه تحریم گسترده چه در IMDB و چه در اکران صورت بگیره فیلم با مخ بخوره زمین هم یه ضرر مالی سنگین بخوره هم همه بهش نمره ۱ بدن

 40. Avatar علی

  بنظرم اگه قرار جانی دپ نباشه نسازن خیلی بهتره ۸۰ درصد فروش فیلم بخاطر جک اسپارو با بازی جانی دپ خودم اگه جانی دپ نباشه فیلمو نمیبینم ارزش دیدن نداره

  1. Avatar بماند

   بچه ها تا حالا اوضاع به نفع خودمونه اگه بیشتر فشار بیاریم روشون جانی دپ رو میارن

 41. Avatar محمد

  هر پنج قسمتش تا حالا جانی دپ نقش اول یا حداقل استثنایی داستان بوده ،بخوان حذفش کنن کلا داستان هم هیجان و هم کمدیش کم میشه و به شخصه خودم علاقه ای بهش نخوام داشت

 42. Avatar Alwi

  مهم نیست چ کسی رو بیارن تا جای نقش جک اسپارو رو پر کنه
  هرکس باشه نمیتونه حتی یک چهارم جذابیتی ک جک جانی دپ درست کرد رو درست کنه
  دزدان دریایی بدون جانب دپ ارزش حروم کردن نت رو ندارن حتی با وجود مارگورابی

 43. Avatar SINA

  🤨جانی دپ اگه تو فیلم نباشه من اصلا نگاه نمیکنم ، حتی تریلر رو هرچقدر که میخواد باحال باشه . ما دزدان دریایی کارائیب را به خاطر جک اسپارو دوست دوست داریم اونوقت اونا میخوان حذفش کنن 😒

 44. Avatar Saleh

  اینم یکی از تیترای مطلب بود خوب بود
  آیا بدون جانی دپ فیلم ارزش دیدن دارد ؟؟
  وجواب هم خیر.
  واقعا عجب دنیایی هست مدارک جدید جانی دپ به دادگاه تایید شد ولی تغییری در این نگرش ایجاد نشده.
  فمنیست ها همینطوریشم خیلی مسخره هستند ولی این مسئله معلومه سو استفاده کردن ازش.
  واقعا هر کس این فیلم رو ببینه و نمره بالایی بهش بده انسان بی شرافتی هست