Pixel 2 یک لانچر کاملا جدید و حالت عکاسی پرتره دارد

۴ مهر ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

احتمالا دیگر همه چیز را درباره‌ی گوشی‌های امسال گوگل می‌دانیم. قرار است Pixel 2 مثل سال گذشته دو مدل داشته باشد؛ مدل کوچکتر از نظر ظاهری شبیه به Pixel اصلی است و شرکت HTC آن را می‌سازد. از طرف دیگر مدل بزرگتر یعنی Pixel 2 XL توسط ال‌جی ساخته می‌شود و صفحه نمایش بدون حاشیه دارد. این دو گوشی هر دو آخرین چیپ‌ست اسنپ‌دراگون را دارند، حافظه‌ی اصلی آن‌ها چهار گیگابایت است و از یک دوربین ۱۲ مگاپیکسلی استفاده می‌کند. همه چیز تا این جا از این موضوع می‌گوید که ظاهرا Pixel 2 تفاوتی با مدل سال قبل ندارد. با این حال، به نظر می‌رسد از نظر نرم‌افزاری قرار است شاهد تغییرت بسیار بزرگی باشیم.

دوربین این گوشی یک لنز دارد و بدون شک حالت پرتره کاملا به صورت نرم‌افزاری کار می‌کند.

هر چه باشد گوشی‌های Pixel پلتفرم اصلی گوگل برای نمایش سیستم عامل اندروید است. در نتیجه انتظار داریم که روی این گوشی‌ها شاهد بهترین نرم‌افزار باشیم. منبعی از ورایزن اخیرا درباره‌ی قابلیت‌های نرم‌افزاری Pixel 2 کمی صحبت کرده است. این گوشی می‌تواند همیشه مشغول گوش دادن به موسیقی‌های افراد شما باشد و آن‌ها را شناسایی کند؛ قابلیتی که البته Shazam هم آن را دارد.

اتفاق دیگر، طراحی دوباره‌ی Pixel Launcher است. گوگل از نظر ظاهری لانچر اصلی خودش را تغییر داده و نوار گوگل به جای بالا، در پایین گوشی قرار دارد.

هم‌چنین گفته شده که گوگل قابلیت عکس‌برداری پرتره را هم به Pixel 2 اضافه کرده است. دوربین این گوشی یک لنز دارد و بدون شک این قابلیت کاملا به صورت نرم‌افزاری کار می‌کند که البته موضوع عجیبی نیست، چون همین حالا هم می‌توان روی گوشی‌های Pixel یا Nexus افکت بوکه به عکس‌ها داد.

از نظر سخت‌افزاری، شایعه‌ی جدید می‌گوید که این گوشی دو اسپیکر خواهد داشت. شیشه‌ی روی صفحه نمایش آن هم برخلاف تمام گوشی‌های امروزی، لبه‌های خمیده ندارد و صاف است.

قرار است دو گوشی جدید Pixel هفته‌ی آینده رونمایی شوند.

منبع: Phone Arena

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه