Pixel 2 و Pixel 2 XL همزمان راهی بازار نمی‌شوند

۱۱ مهر ۱۳۹۶ | ۱۲:۳۰ ۱۶ بهمن ۱۳۹۷ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
گوشی پیکسل ۲

در حالی که زمان زیادی به معرفی رسمی Pixel 2  و Pixel 2 XL باقی‌ نمانده است؛ شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که گوشی‌های جدید گوگل همزمان با هم راهی بازار نمی‌شوند. شایعات می‌گویند که گوشی پیکسل ۲ در تاریخ ۱۹ اکتبر (۲۷ مهر ماه) و چند هفته بعد هم گوشی Pixel 2 XL در تاریخ ۱۵ نوامبر (۲۴ آبان) راهی بازار می‌شوند.

تاریخ عرضه گوشی پیکسل ۲ منطقی به نظر می‌رسد؛ چرا که پیکسل سال گذشته گوگل هم در تاریخ ۵ اکتبر (۱۳ مهر ماه) راهی بازار شده بود. دلیل اینکه چرا این دو تلفن همراه هوشمند همزمان راهی بازار می‌شوند، مشخص نشده است؛ اما یکی از دلایل می‌تواند، تامین موجودی کافی برای پوشش درخواست خرید کاربران باشد. شاید گوگل پیش بینی کرده که مدل XL با درخواست بیشتری مواجه می‌شود و تصمیم گرفته عرضه آن را مدتی به تاخیر بی‌اندازد تا بتواند دستگاه‌های بیشتری تولید کند.

از طرف دیگر باید به این موضوع هم اشاره کنیم که آیفون X هم در تاریخ ۳ نوامبر (۱۲ آبان) راهی بازار می‌شود و تاخیر در عرضه مدل XL می‌تواند به ضرر گوگل تمام شود. کاملا مشخص است که استقبال از آیفون X شگفت انگیز خواهد بود و گوشی‌هایی که در این زمان عرضه می‌شوند شانسی برای رقابت با آیفون جدید نخواهند داشت. از طرف دیگر در این زمان گوشی‌های دیگری مثل ال‌جی V30 و هواوی میت ۱۰ هم راهی بازار خواهند شد.

 

منبع: theverge
telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

X