Pixel XL 2 صفحه نمایش بدون قاب دارد و Pixel 2 با مدل سال قبل عرضه می‌شود

۵ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۱:۳۰ ۵ شهریور ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۳ دقیقه

شایعه‌ای دیروز منتشر شد که از تاریخ رونمایی گوشی‌های امسال گوگل می‌گفت. طبق این شایعه، گوگل قرار است در روز پنجم اکتبر، یعنی دقیقا یک سال پس از رونمایی از سری گوشی‌های Pixel، از مدل‌های جدید آن‌ها رونمایی کند. می‌دانیم که سری گوشی‌های Pixel 2 از چیپ‌ست اسنپ‌دراگون ۸۳۶ استفاده خواهند کرد؛ پردازنده‌ای که هنوز معرفی نشده و گفته می‌شود که کمی از مدل ۸۳۵ قوی‌تر است. امروز اطلاعات دیگری از این گوشی‌ها منتشر شد که مطمئن شدیم Pixel 2 و Pixel XL 2 حسابی با یکدیگر فرق می‌کنند.

مدل کوچکتر یعنی Pixel 2 توسط HTC ساخته می‌شود و مدل بزرگ‌تر یعنی Pixel XL 2 را شرکت LG ساخته است.

چند هفته‌ی پیش تصویری از Pixel 2 منتشر شده بود که نشان می‌داد این گوشی شبیه مدل پارسال است و صفحه نمایش آن، حاشیه‌ی زیادی دارد. از طرف دیگر، انتظار داریم که Pixel XL 2 یک صفحه نمایش بدون قاب داشته باشد. سال گذشته، هر دو مدل گوشی‌های Pixel را شرکت HTC ساخته بود. قضیه امسال فرق می‌کند و هر مدل توسط یک شرکت جداگانه ساخته شده است. مدل کوچکتر یعنی Pixel 2 توسط HTC ساخته می‌شود و مدل بزرگ‌تر یعنی Pixel XL 2 را شرکت LG ساخته است. به همین دلیل هم تفاوت بزرگی در این گوشی‌ها و حتی قابلیت‌های آن‌ها وجود دارد.

گوشی Pixel XL 2 یک صفحه نمایش ۵.۹۹ اینچی با وضوح تصویر ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسل خواهد داشت، صفحه‌ای که قاب زیادی ندارد، در حالی که Pixel 2 یک صفحه نمایش ۴.۹۷ اینچی با وضوح تصویر Full HD دارد که حاشیه‌های آن به اندازه‌ی مدل پارسال است. تکنولوژی هر دو صفحه نمایش مثل سال گذشته، OLED است.

بر اساس اطلاعات و تصاویر منتشر شده، رندرهای سه بعدی زیر از گوشی Pixel 2 ساخته شده است.

منبع: Ars Technica

برچسب‌ها :
دیدگاه شما