تاریخ عرضه بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds برای ایکس‌باکس وان مشخص شد

۴ مهر ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

در نمایشگاه E3 امسال بود که بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds برای ایکس‌باکس وان تایید شد. این بازی در سال ۲۰۱۷ به شدت روی کامپیوترهای شخصی محبوب شد و توانست رکوردهای زیادی را هم به دست بیاورد. امروز مشخص شد که این عنوان در تاریخ ۲۱ آذر ماه برای ایکس‌باکس وان عرضه می‌شود. البته نسخه عرضه شده برای ایکس‌باکس وان هم همانند نسخه مخصوص کامپیوترهای شخصی، نسخه نهایی بازی نخواهد بود. این بازی همچنان در مرحله آزمایشی قرار دارد، اما افراد زیادی مجذوب آن شده‌اند.

بازی PlayerUnknown’s Battlegrounds به این شکل دنبال می‌شود که ۱۰۰ بازیکن در یک جزیره بسیار بزرگ قرار می‌گیرند و باید به دنبال سلاح‌های مختلف، زره و آیتم‌های مختلف باشند. با پیشرفت  در بازی، محیط کوچک‌تر می‌شود و بازیکنان مجبور می‌شوند که به هم نزدیک شوند و با هم مبارزه کنند. این بازی از فروردین ماه امسال برای کامپیوترهای شخصی عرضه شد و تا این لحظه ۸ میلیون نسخه از آن فروش رفته است. ماه گذشته این بازی رکورد ۱ میلیون بازیکن همزمان را با ثبت کرد.

هنوز مشخص نیست که این بازی در چه تاریخی برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه می‌شود. مایکروسافت قرار دادی با استودیوی سازنده این بازی تنظیم کرده که به نظر می‌رسد که مدت زمان آن هم طولانی خواهد بود.

شایعات به این موضوع اشاره می‌کنند که نسخه ۱ یا نسخه نهایی این بازی اوایل دی ماه منتشر می‌شود. گفته شده به مرور زمان نسخه ایکس‌باکس وان این بازی هم تغییر می‌کند و ویژگی‌های بیشتری به آن اضافه می‌شود.

منبع: theverge

‌‌‌‌
telegram_ad2_1

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه