بازی تیراندازی اول‌شخص آنلاین Concord برای پلی‌استیشن ۵ و کامپیوتر معرفی شد

۸ خرداد ۱۴۰۲ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
Concord game

شرکت سرگرمی‌های تعاملی پلی‌استیشن در جریان رویداد اخیرش از بازی جدیدترین استودیو خود یعنی استودیو فایرواک (Firewalk Studios) رونمایی کرد. اولین بازی این استودیو، یک بازی تیراندازی اول شخص آنلاینِ بازیکن در مقابل بازیکن با نام Concord است که قرار است برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۵ و کامپیوترهای شخصی عرضه شود. استودیو سازنده اعلام کرده که انتظار دارد این اثر در سال ۲۰۲۴ میلادی عرضه شود.

سال گذشته بود که برای اولین‌بار سونی اعلام کرد که این شرکت قصد دارد بیش از ۱۰ بازی سرویس محور را در دست توسعه دارد. دیگر فرصت آن رسیده بود که بعضی از این بازی‌های جدید رونمایی شوند. در جریان رویداد اخیر این شرکت، پلی‌استیشن از چهارتا از این بازی‌ها رونمایی کرد که یکی از آن‌ها بازی جدید استودیو بانجی یعنی بازنگری سری Marathon بود، دیگری بازی Helldivers II بود و دو بازی دیگر هم اولین ساخته‌ی دو استودیو جدید این شرکت یعنی استودیوهای هیون و فایرواک بود. با این حال، مشکل اساسی این است که به جز معرفی Helldivers II که دارای نمایش گیم‌پلی این اثر بود،  سه اثر دیگر همگی فقط تریلرهای سینمایی دریافت کردند که چیز زیادی از آن‌ها قابل‌دریافت نبود. به‌ویژه همین بازی که فقط یک تیزر سینمایی کوتاه از آن منتشر شد و واقعاً از تریلر آن چیز زیادی را متوجه نشدیم.

با این وجود، توسعه‌دهندگان بازی Concord درباره‌ی این اثر و معرفی آن اینگونه توضیح داده‌اند: «پس از به اعلام خبر ماه گذشته مبنی بر پیوستن استودیو فایرواک به استودیوهای پلی‌استیشن، امروز از معرفی نام بازی آینده خود یعنی Concord هیجان‌زده هستیم.  Concord که در رویداد پلی استیشن معرفی شد، بازی تیراندازی اول شخص چندنفره جدید بازیکن در مقابل بازیکن ما است که در سال ۲۰۲۴ برای پلی‌استیشن ۵ و کامپیوترهای شخصی عرضه می‌شود. در حالی که ما هنوز به‌سختی روی توسعه آن کار می‌کنیم، می‌خواستیم این معرفی کوچک را برای Concord به اشتراک بگذاریم.»

آن‌ها در ادامه بیان کرده‌اند: « هدف Concord گرد هم آوردن مردم است. این قدرت بازی‌ها برای ایجاد ارتباط و الهام بخشیدن به بازی اجتماعی است. تیم فایرواک به دنبال آن نوع لحظات هیجان‌انگیز، غیرمنتظره و تجربیات مشترکی است که بازی‌های چند نفره ایجاد می‌کنند. هر بار که وارد بازی می‌شوید، شروع یک ماجراجویی جدید است و هر مسابقه فرصتی برای یک داستان جدید است. این ایده‌آل‌ها هستند که Concord را تعریف می کنند،  چیزهایی مثل دنیای منحصر‌به‌فردش از جهان‌های پر جنب‌و‌جوش و پر طراوت و مجموعه‌ای غنی از شخصیت‌های رنگارنگ. اطلاعات بسیار بیشتری وجود دارد که برای به اشتراک گذاشتن آن‌ها با شما لحظه‌شماری می‌کنیم و منتظر رونمایی کامل از کنکورد پیش از عرضه در سال آینده هستیم.»

منبع: Gematsu


کنسول بازی سونی مدل Playstation 5 ظرفیت 825 گیگابایت

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه