تاریخ راه‌اندازی پلی‌استیشن پلاس جدید در مناطق مختلف اعلام شد

۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۳:۱۷ ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
PlayStation Plus

مدتی پیش شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی اعلام کرد که قصد دارد تغییرات مهمی را در ساختار سرویس‌های اشتراکی ایجاد کند و دو سرویس فعلی‌اش را در قالب یک سرویس پلی‌استیشن پلاس جدید ادغام کند. اکنون آن‌ها تاریخ دقیق پیاده‌سازی تحولات پلی‌استیشن پلاس را در مناطق مختلف بیان کرده‌اند.

طبق اعلام رسمی سونی، سرویس پلی‌استیشن پلاس قرار است در سه سطح جدید در تاریخ (۲۳ مه) در کشورهای آسیایی به غیر از ژاپن، در (۱ ژوئن) در ژاپن، در (۱۳ ژوئن در آمریکا) و در ۲۲ ژوئن در اروپا دوباره عرضه شود. به همین خاطر، باید توجه داشته باشید که منطقه‌ (ریجن) حساب پلی‌استیشن نتورک شما برای چه کشوری است تا بتوانید تاریخ دسترسی به این سرویس اشتراکی را متوجه شوید.

همان‌طور که در گزارش‌های قبلی بیان شده بود، قابلیت دسترسی به استریم ابری که در سطح پریمیوم قرار دارد (و در حال حاضر PS Now چنین کاری را انجام می‌دهد) در بسیاری از کشورها و مناطق قابل‌دسترس نیست. با این حال، سونی بیان کرده است که قصد دارد استریم ابری را در سطح پلی‌استیشن پلاس برای ۳۰ کشور دیگر قابل‌دسترس کند. در زمان عرضه‌ی این سرویس، علاوه بر مناطقی که در گذشته از این قابلیت پشتیبانی می‌کردند، پلی‌استیشن پلاس پریمیوم در کشورها‌ی بلغارستان، کرواسی، جمهوری چک، یونان، مجارستان، مالت، لهستان، جمهوری قبرس، رومانی، اسلواکی و اسلوونی در دسترس خواهد بود.

جیم رایان، مدیر شرکت سرگرمی‌های تعاملی سونی، در نوشته‌ای در بلاگ رسمی پلی‌استیشن بیان کرد: «ما مدتی است که روی این تلاش عظیم جهانی برای ارائه گزینه‌های انعطاف‌پذیر، بازی‌های باکیفیت و ارزش بیشتر برای اعضای خود کار می‌کنیم – و فقط چند هفته تا اولین عرضه منطقه‌ای خود فاصله داریم. می‌خواهیم از جامعه‌ طرفداران خود در پلی‌استیشن برای پشتیبانی مداوم آن‌ها تشکر کنیم و با نزدیک‌تر شدن به راه‌اندازی این سرویس اشتراکی، چیزهای بیشتری برای به اشتراک گذاشتن خواهیم داشت.»

می‌توانید جزئیات بیشتری از سرویس پلی‌استیشن پلاس جدید را در دیجی‌کالا مگ بخوانید. سونی با این سرویس می‌خواهد امکانات بهتر و قابل‌قبول‌تری را به مخاطبان خود ارائه کند و آن‌ها را مشتاق کند تا سطوح بالاتر این سرویس اشتراکی را خریداری کنند که ویژگی‌هایی مثل دسترسی به بازی‌های کنسول‌های کلاسیک سونی را در خود گنجانده‌اند.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما