مراسم پلی‌استیشن شوکیس برای هفته‌ی بعد برنامه‌ریزی شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
PlayStation Showcase 2023

بالاخره، پس از اساسا دو سال، سونی تصمیم به برگزاری یک مراسم بزرگ برای نمایش بازی‌های خود گرفته است. مراسم «پلی‌استیشن شوکیس» (PlayStation Showcase) برای چهارشنبه‌ی هفته‌ی بعد برنامه‌ریزی شده و این مراسم قرار است شامل رونمایی‌های بزرگ از بازی‌های خود سونی، بازی‌های دیگر شرکت‌ها و بازی‌های مستقل و واقعیت مجازی باشد. در واقع می‌توانید انتظار داشته باشید تا تمام و کمال برنامه‌ی چند سال آینده‌ی پلی‌استیشن برای بازی‌های خود را در این برنامه ببینید و از بازی‌های چند سال بعد پلی‌استیشن ۵ و حتی سخت‌افزارهای مختلف که شایعاتشان به گوش می‌رسد، خبردار شوید.

رویداد پلی‌استیشن شوکیس قرار است در روز ۲۴ می برگزار شود. ساعت و تاریخ دقیق برگزاری این رویداد روز چهارشنبه، ۳ خرداد، ساعت ۲۳:۳۰ شب است. می‌توانید برنامه را در همین ساعت از یوتیوب رسمی پلی‌استیشن یا توییچ رسمی پلی‌استیشن تماشا کنید.

آن‌طور که خود سونی در وبلاگ رسمی‌اش نوشته است، برنامه یک ساعت خواهد بود و در آن شاهد رونمایی و نمایش بازی‌های پلی‌استیشن ۵ و پلی‌استیشن وی‌آر ۲ خواهیم بود. بازی‌ها از استودیوهای خود سونی یعنی پلی‌استیشن استودیوز گرفته تا بازی‌های دیگر شرکت‌ها و استودیوهای کوچک و مستقل را در بر خواهند گرفت.

کم و بیش انتظار داریم تا سونی بالاخره از پروژه‌های متعددی که در استودیوهای بزرگ خود در دست ساخت دارد، مثل آن ده بازی بزرگ لایو سرویس که بارها ازشان صحبت کرده است، یا بازی جدید استودیوهای دیگر مثل ناتی داگ، بازی جدید کوری بارلوگ در استودیوی سانتا مونیکا، بازی‌های بعدی استودیوهای ساکر پانچ یا سونی بند و ساخته‌های مختلف استودیوهای جدید مثل بلوپوینت یا فایراسپرایت یا هیون را به نمایش بگذارد.

در عین حال هم می‌دانیم که سونی با شرکت‌های مختلف متعددی برای ساخت و عرضه‌ی بازی به شکل انحصاری روی پلی‌استیشن همکاری می‌کند. در نتیجه دیدن بازی‌های بعدی اسکوئر انیکس در این مراسم دور از ذهن نیست و از گوشه و کنار هم شنیده‌ایم که کونامی می‌خواهد مجموعه‌های مختلف خود را پس از سال‌ها دوباره زنده کند و بازگشت این مجموعه‌ها با کمک سونی صورت خواهد گرفت. بازی‌های مستقل، تجربی یا هنری هم که به شکل انحصاری به پلی‌استیشن می‌آیند، بخش بزرگی از قراردادهای سونی را تشکیل می‌دهند (بازی‌هایی مثل سیفو، سیزن، کینا یا استری) و بدون شک این مراسم بازی‌های مستقل مهمی را هم به نمایش خواهد گذاشت.

می‌توانید انتظار داشته باشید تا پس از اتمام برنامه، بازی‌های معرفی شده را با نمایش تریلر تمام و کمال در دیجی‌کالا مگ پوشش دهیم.برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. اشکان

    خیلی منتظرم تا نسل ۹ عین ادم شروع بشه (بس از ۳ سال)

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما