ادوارد اسنودن؛ خائن برای آمریکا، قهرمان برای بشریت

۲۲ خرداد ۱۴۰۲
نویسنده علیرضا برادران
گوینده پردیس جلالی
زمان 13:29
حجم فایل 12 مگابایت

اگر از خوانندگان و همراهان دیجی‌کالا مگ باشید، حتما تا امروز مطالبی را که تحت‌عنوان «زندگی‌نامه‌ی بزرگان» منتشر می‌کنیم، دیده و خوانده‌اید. بعد از این‌که استقبال و علاقه‌ی شما را نسبت به این مطالب دیدیم، تصمیم گرفتیم امکانی را فراهم کنیم تا این‌بار مطالب محبوب‌تان را در قالب پادکست بشنوید.

در این قسمت از دیجی‌کالا کست، زندگی‌نامه‌ی مختصری از ادوارد اسنودن، چهره‌ای که به‌خاطر افشاگری‌هایش علیه ایالات متحده آمریکا شناخته‌شده را می‌شنوید. این شرح‌حال مختصر را پیش از این در مقاله‌ای با عنوان « ادوارد اسنودن؛ خائن برای آمریکا، قهرمان برای بشریت» منتشر کرده بودیم. اگر از علاقه‌مندان به دنیای تکنولوژی هستید و زندگی چهره‌های موفق در این حوزه برای‌تان جذاب است، به این قسمت از دیجی‌کالا کست حتما گوش دهید.

ضمنا می‌توانید در قسمت نظرات همین پادکست، به ما بگویید دوست دارید از میان زندگی‌نامه‌های موجود در آرشیو دیجی‌کالا مگ، شرح زندگی کدام چهره را از دیجی‌کالا کست بشنوید.

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
 1. Avatar ساناز

  مطلب بسیار جالب و با اجرای شمرده و رسای خانم جلالی بسیار خوب بود.
  موفق باشید

 2. Avatar bijan

  قهرمان برای بشریت!!! یه آدم سست عنصر که به اطلاعات زیادی دسترسی داشت فقط همین.

  1. Avatar Esmaeel

   طرف حرفم اسنودن نیست ولی متاسفانه هر کی ضد آمریکا کاری کنه باید تو ذهن مردم جهان آدم خیلی بد و پست و — باشه! آمریکا با قدرت رسانه ای که داره به راحتی اینکارو میکنه!!!

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه