پاول دورف؛ خالق تلگرام، پیام‌رسان محبوب ایرانی‌ها

۶ بهمن ۱۳۹۵
نویسنده علیرضا برادران
گوینده ترانه هوشنگی
زمان 13:24
حجم فایل 12 مگابایت

اگر از خوانندگان و همراهان دیجی‌کالا مگ باشید، حتما تا امروز مطالبی را که تحت‌عنوان «زندگی‌نامه‌ی بزرگان» منتشر می‌کنیم، دیده و خوانده‌اید. بعد از این‌که استقبال و علاقه‌ی شما را نسبت به این مطالب دیدیم، تصمیم گرفتیم امکانی را فراهم کنیم تا این‌بار مطالب محبوب‌تان را در قالب پادکست بشنوید.

در این قسمت از پادکست‌های ما، زندگی‌نامه‌ی مختصری از پاول دورف، خالق اپلیکیشن پیام‌رسان تلگرام را می‌شنوید. این شرح‌حال مختصر را پیش از این در مقاله‌ای با عنوان «پاول دورف؛ خالق تلگرام، پیام‌رسان محبوب ایرانی‌ها» منتشر کرده بودیم. اگر از علاقه‌مندان به دنیای تکنولوژی هستید و زندگی چهره‌های موفق در این حوزه برای‌تان جذاب است، به این قسمت از دیجی‌کالا FM حتما گوش دهید.

ضمنا می‌توانید در قسمت نظرات همین پادکست، به ما بگویید دوست دارید از میان زندگی‌نامه‌های موجود در آرشیو دیجی‌کالا مگ، شرح زندگی کدام چهره را از دیجی‌کالا FM بشنوید.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

۳ دیدگاه
 1. Avatar امیر

  سلام
  با ساخت تلگرام کاری کرد که همه مردم سر پایین شدند!دیگه کسی وقت نداره سرش رو بالا بگیره تو کار بقیه دخالت کنه!!

 2. Avatar reza ch

  آخ آخ من فقط دستم به این سازندش برسه میدونم باهاش چیکار کنم 🙂

 3. Avatar علیرضا

  سلام.

  اگر در دنیای واقعی حریم شخصی را با دنیای مجازی مقایسه کنیم واضح است که هر دو یک مفهوم را دارند پس چرا حریم شخصی دنیای مجازی با دنیای واقعی اش این همه فاصله دارد؟

  زمانی کاربران اینترنت میتوانند حریم شخصی واقعی در دنیای مجازی داشته باشند که دیگر دنیای مجازی برایشان مثل دنیای واقعی باشد!

  تشکر از اینکه نظر منو میخونید 🙂

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه