Pokémon Go محبوب‌ترین بازی موبایلی در تاریخ آمریکاست!

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

این روزها همه‌جا صحبت از پوکمون است. بازی جدید Pokémon Go از آن‌چیزی که انتظارش را داشتیم بیش‌تر موردتوجه قرار گرفت. دیگر همه می‌دانیم که صحبت از بازی موبایلی جدیدی است که بر بستر واقعیت افزوده طراحی شده و طرفدارانش در سراسر دنیا هرروز بیش‌تر و بیش‌تر می‌شوند. حتی حواشی فراوانی که اطراف این بازی به وجود آمده‌اند، انگار تمامی ندارند؛ از کشف یک جسد توسط گیمرها گرفته تا اظهارنظر مدیرعامل مایکروسافت درباره‌ی آن و امکان‌سنجی ناسا برای بازی کردن در فضا! برای نسلی که با بازی‌های نقش آفرینی و کارتون‌ها و فیلم‌هایی درباره‌ی پوکمون بزرگ شده‌اند، این‌که پوکمون‌ها پا به دنیای واقعیت بگذارند مثل تحقق یک رویاست.

با داشتن میانگین ۲۱ میلیون کاربر روزانه، Pokémon Go حالا هرروز دارد تاریخ می‌سازد.

Pokémon Go در همین مدت کوتاه توانسته محبوب‌ترین بازی در تاریخ‌ بازی‌های موبایلی ایالات متحده‌ی آمریکا شود. طبق گزارش Survey Monkey در حال حاضر Pokémon Go رکورد روزانه‌ی میزان بازی کردن با گوشی‌های هوشمند را شکسته و جای Candy Crush Saga را گرفته است.

‌ ‌ ‌ ‌

pike-a

البته همان‌طور که اشاره شد، این آمارها مربوط به ایالات متحده امریکاست. اما ناگفته نماند در ساعاتی که بیش‌ترین میزان کاربران آنلاین Pokémon Go در سراسر دنیا گزارش شده، حتی رقم ۹۳ میلیون بازی‌کننده در روز هم به چشم می‌خورد.

با داشتن میانگین ۲۱ میلیون کاربر روزانه، Pokémon Go حالا هرروز دارد تاریخ می‌سازد. به استناد آمارها اگر روند رشد کاربران ادامه داشته باشد، این بازی در دستگاه‌های اندرویدی به‌زودی از اسنپ‌چت هم پیشی می‌گیرد و حتی دیگر بزرگ‌ترین کاربر نقشه‌های گوگل‌مپ نخواهد بود. چرا که احتمالا به‌زودی اپلیکیشن اختصاصی نقشه‌خوان خود را معرفی می‌کند.

pike-b

با همه‌ی این اوصاف اگر نگاهی به بازی‌های محبوب رتبه‌های بعدی در همین نمودار بیندازیم، می‌بینیم که در صنعت بازی فرصت‌ها مثل باد می‌گذرند . آیا پوکمون استثنا خواهد بود و موقعیت خود را حفظ می‌کند؟ تنها باید منتظر ماند و دید.

منبع: Phone Arena

کانال تلگرام دیجی کالا مگ

مسابقۀ حرفه‌ای ربات‌های پرندۀ حمل کالابرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما