Pokémon Go ‌می‌تواند در آمار روزانه‌‌ی کاربران با توییتر رقابت کند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

حدود یک هفته از عرضه‌ی رسمی بازی Pokémon Go می‌گذرد اما در همین مدت کوتاه این بازی موبایلی ثابت کرده بهتر از آن‌چیزی است که انتظارش را داشته‌ایم. حالا هم کار به جایی رسیده که جدای از استقبالی که به‌عنوان یک بازی نصیب Pokémon GO شده، آمار روزانه‌ی کاربران فعال این بازی سر یه فلک کشیده و حتی گفته می‌شود به مرحله‌ی رقابت با آمار روزانه‌ی کاربران فعال توییتر رسیده است.

تعداد کاربران فعال Pokémon Go هرروز رو به افزایش است و در آینده‌ی نزدیک این بازی می‌تواند تبدیل به رقیب توییتر در این زمینه شود.

سایت Similar Web گزارش داده تعداد کاربران فعال Pokémon Go هرروز رو به افزایش است و در آینده‌ی نزدیک این بازی می‌تواند تبدیل به رقیب توییتر در این زمینه شود. همچنان که در نمودار زیر می‌بینید آمار Pokémon Go با سرعت قابل‌توجهی رو به افزایش است.

pokemon-go-twitter-640x503

گزارش‌ها نشان می‌دهند ۶۰ درصد کاربرانی که اپلیکیشن Pokémon Go را دانلود کرده‌اند، هر روز به آن سر می‌زنند. با این اوصاف می‌شود به‌راحتی تصور کرد که پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای این بازی چه آماری خواهند داشت. این در حالی‌ست که مطمئنا تعداد بسیار زیادی از بازی‌کننده‌ها دست‌کم دو سه باری از این پرداخت‌ها داشته‌اند.

بدون شک خواه این بازی موبایلی جریان رشدش را ادامه دهد و خواه این جریان متوقف شود، روند باشتاب رشد کاربران Pokémon Go را نمی‌شود نادیده گرفت. پیش از این نینتندو چندین مورد استقبال این‌چنینی از محصولاتش را تجربه کرده بود اما پس از مدتی شور و هیجان کاربران آرام‌تر شده بود. به این‌ترتیب احتمالا باید صبر کنیم و ببینیم Pokémon Go چطور پیش می‌رود.

منبع: Ubergizmo

کانال تلگرام دیجی کالا مگ
مسابقۀ حرفه‌ای ربات‌های پرندۀ حمل کالا

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما