سونی از یک بازی Predator آنلاین برای پلی‌استیشن ۴ رونمایی کرد

امیرحسین میرزایی ۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۸ | ۱۵:۴۴ ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی Predator: Hunting Grounds

برنامه‌ی State of Play پنج شنبه شب سونی، با رونمایی از بازی کاملا جدیدی در دنیای مجموعه‌ی Predator شروع شد. بازی Predator: Hunting Grounds یک بازی آنلاین رقابتی است که با تهیه کنندگی سونی و به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ ساخته می‌شود.

بازی Predator: Hunting Grounds قرار است در سال ۲۰۲۰ روی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شود.

استودیوی Illfonic وظیفه‌ی ساخت بازی را برعهده دارد؛ استودیویی که شاید معروف‌ترین بازی‌اش در چند سال اخیر Friday the 13th باشد. از نظر روند هم بازی Predator: Hunting Grounds بی‌شباهت به همان Friday the 13th نیست. از نظر روند، با یک بازی چند نفره‌ی آنلاین طرف هستیم که یکی از بازی‌کننده‌ها در آن کنترل Predator را بر عهده می‌گیرد و گروهی چهار نفره از بازی‌کننده‌ها سعی می‌کنند او را از بین ببرند؛ دقیقا شبیه همان بازی Friday the 13th یا بازی‌های دیگری مثل Dead by Daylight یا Evolve.

بازی Predator: Hunting Grounds

طبق گفته‌ی سازندگان بازی، هنوز چندان مراحل ساخت پیشرفت نکرده است و سونی هم در State of Play خود فقط یک تریلر انیمیشنی از بازی را به نمایش گذاشت. با این حال، کمی از گیم‌پلی بازی صحبت شده و یکی دو تصویر هم از آن منتشر کرده‌اند. گروهی که قرار است سراغ Predator بروند، سلاح‌های سنگین و قدرتمندی در اختیار دارند و می‌توانند از سلاح‌های اتوماتیک مختلف گرفته تا شات‌گان‌ها و سلاح‌های دوربین‌دار را به دست بگیرند و از آن‌ها برای نابودی Predator استفاده کند. بازی‌کننده‌ای هم که نقش Predator را برعهده دارد، در عین اینکه مخفی است و می‌تواند به راحتی و به سرعت در محیط جهش کند، به سلاح معروف و قدرتمندش یعنی همان لیزری که در فیلم دیده‌ایم، دسترسی خواهد داشت.

سازندگان بازی می‌خواهند بازی را کمی گسترده‌تر کنند و برای مثال، دشمنان بیشتری به غیر از Predator در محیط بازی قرار دهند، یا اینکه مراحل و اهداف مختلفی را مشخص کنند که گروه چهار نفره باید به انجام آن‌ها بپردازد، در عین اینکه Predator سعی می‌کند آن‌ها را نابود کند یا جلوی آن‌ها ر بگیرد.

بازی Predator: Hunting Grounds قرار است در سال ۲۰۲۰ روی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شود.

می‌توانید در ادامه تریلر و تصاویر منتشر شده از بازی را ببینید.

منبع: وبلاگ پلی‌استیشن

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما