بازی Predator: Hunting Grounds با محتوای جدید به کنسول‌های نسل نهم می‌آید

۱۳ فروردین ۱۴۰۳ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی Predator: Hunting Grounds

شرکت IllFonic، ناشر جدید بازی Predator: Hunting Grounds، به تازگی اعلام کرده است که این بازی چند نفره برای پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری ایکس/اس عرضه خواهد شد. این ناشر همچنین یک نقشه‌ی راه یک ساله را برای بازی اعلام کرده است که شامل شکارچیان قابل بازی جدید می‌شود.

طبق این نقشه‌ی راه، اولین آپدیتی که بازیکنان باید انتظار داشته باشند، پچ ۲.۴۹ است که در ماه‌ آوریل منتشر خواهد شد. این به‌روزرسانی روی مواردی از جمله تغییرات تعادل در گیم‌پلی، حرکت بازیکن و موارد دیگر تمرکز دارد. در اواخر سال جاری میلادی، Predator: Hunting Grounds به کنسول‌های مدرن منتقل می‌شود. هم نسخه‌ی استاندارد و هم نسخه‌ی دیجیتال دلوکس بازی ارائه خواهند شد اما صحبتی در مورد محتوای نسخه‌ی دیجیتال دلوکس نشده است.

زمانی در زمستان آینده نیز شکارچیان جدیدی منتشر خواهند شد و تعداد بیشتری از آن‌ها در بهار ۲۰۲۵ در دسترس قرار خواهند گرفت. البته هیچ اطلاعات خاصی در مورد شکارچیان جدید یا محتوای جدید دیگری نیز به اشتراک گذاشته نشده است.

Predator: Hunting Grounds

گفتنی است که بازی Predator: Hunting Grounds ابتدا در سال ۲۰۲۰ برای پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر شد. همانطور که از نام آن پیداست بازی شباهت زیادی به Dead by Daylight دارد و در آن یک نفر به عنوان شکارچی به شکار انسان‌ها می‌پردازد،در حالی که چهار نفر دیگر در کنار یکدیگر کار کرده و با دوری از شکارچی سعی می‌کنند که وظایف مختلفی را در جنگل انجام دهند. در زمان عرضه سونی ناشر بازی بود اما اکنون IllFonic هم ناشر و هم توسعه‌دهنده‌ی آن است.

این بازی علی‌رغم ایده‌‌ی جذابی که داشت، برای حفظ پایگاه بازیکنان تلاش زیادی کرد اما نتوانست تعداد زیادی را جذب خود کند. برخی از دلایل مربوط به این اتفاق به پشتیبانی پس از عرضه‌ی بازی توسط توسعه‌دهندگان مربوط می‌شود زیرا باگ‌ها و به‌روزرسانی‌های نه چندان زیاد محتوا، بسیاری را ناامید کرد. با این حال باید دید که عرضه‌ی بازی روی کنسول‌های جدید و محتوای در نظر گرفته شده برای آن می‌تواند شرایط آن را بهتر کند یا خیر.

منبع: Gamespot

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه