اکتیویژن: همه‌ی آنچه در مدرن وارفر ۲ به‌دست آورده‌اید به مدرن وارفر ۳ منتقل می‌شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
call of duty modern warfare 2

شرکت اکتیویژن (Activision) به بهترین نحو در حال مدیریت مجموعه کال آو دیوتی (Call of Duty) است. این شرکت توانست با بازسازی عناوین قدیمی این شرکت دوباره آن را به دوران اوج خود بازگرداند. همینطور اینکه این شرکت تمرکز بسیار زیادی روی بخش آنلاین این مجموعه گذاشته است. در کنار این موارد با افت مجموعه بتلفیلد (Battlefield)، می‌توان گفت که کال آو دیوتی بهترین مجموعه شوتر حال حاضر دنیای گیمینگ است.

چندی پیش شرکت اکتیویژن شماره ۳ مجموعه جنگاوری مدرن (Modern Warfare) را معرفی کرد. مجموعه‌ای که در اصل از سری کال آو دیوتی بوده و طرفداران بسیار زیادی دارد. شرکت سازنده این بازی اسلجهمر (Sledgehammer) بوده و به نوعی یک بازسازی از عنوانی است که در سال ۲۰۱۱ عرضه شد.

بسیاری از کاربران کال آو دیوتی جنگاوری مدرن ۲ محتوا و آیتم‌های زیادی در آن بازی بدست آوردند. قطعاً شروع دوباره برای این افراد خسته‌کننده است. در نتیجه اکتیویژن تأیید کرد که کاربران می‌توانند موارد بدست آمده در بازی قبلی را به عنوان جدید کال آو دیوتی منتقل کنند. به همین دلیل کاربران آیتم‌های خود را داشته و نیازی به جمع آوری دوباره آن‌ها ندارند.

اکتیویژن در بلاگ خود توضیح داد که محتوای قابل انتقال شامل سلاح، اپراتور و موارد مختلف ظاهری است. اکثر محتوای موجود در بازی جنگاوری مدرن ۳ با ۲ مشترک است. با این حال در جنگاوری مدرن ۳ ما شاهد Tactical Amphibius Vehicle یا مواردی از این دسته نیستیم. در نتیجه این آیتم‌ها قابل انتقال به شماره ۳ نیستند.

call of duty modern warfare 2

این بیانیه‌ی جدید اکتیویژن یک حرکت بزرگ به سمت اشتراک محتوای بازی میان عناوین کال آو دیوتی است. به این شکل که شرکت سازنده اعلام کرده آیتم‌های موجود در جنگاوری مدرن ۳ به بازی وارزون (Warzone) هم منتقل خواهد شد. البته این انتقال زمانی انجام خواهد شد که فصل جدید باز وارزون هم آغاز شود. یکی از نکات جالب اینجاست که اکتیویژن اعلام کرد به زودی بازی کال آو دیوتی موبایل هم با بازی‌های دیگر این مجموعه ادغام خواهد شد.

تا الان بازی کال آو دیوتی موبایل یک عنوان کاملاً جدا از بازی‌های دیگر این مجموعه بود. حال با این حرکت کم کم ما شاهد این خواهیم بود که عناوین کال آو دیوتی به طور یکپارچه با هم در ارتباط هستند. شرکت سازنده در این مورد اعلام کرد:

هدف ما این است که تمام اپراتورها، سلاح‌ها و موارد مختلف در تمامی بازی‌ها در دسترس باشند. به زودی هم ما شاهد ادغام سطح بازیکنان در عناوین مختلف و موارد دیگر خواهیم بود.

بازی کال آو دیوتی جنگاوری مدرن ۳ در اوایل این هفته معرفی شد. این بازی در تاریخ ۱۹ آبان (۱۰ نوامبر) در دسترس طرفداران قرار گرفت. همینطور اینکه کال آو دیوتی همچنان برای کنسول‌های نسل ۸ هم عرضه خواهد شد. در نتیجه بازی جنگاوری مدرن ۳ برای کنسول‌های نسل ۸ و ۹ در کنار کامپیوتر عرضه خواهد شد.

منبع: Eurogamer

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازی


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما