بازسازی شاهزاده‌ی پارسی سال ۲۰۲۲ یا ۲۰۲۳ عرضه خواهد شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
شاهزاده پارسی

بازسازی Prince of Persia توسط یوبیسافت قرار است زمان زیادی ببرد. در گزارشی که چندی پیش توسط یوبیسافت عرضه شد این بازی قرار است در سال ۲۰۲۲ یا ۲۰۲۳ میلادی عرضه شود. حدود ۶ ماه از معرفی این بازسازی می‌گذرد اما همچنان اطلاعات دقیق از عرضه آن منتشر نشده است. پس از خبری که اعلام کرد بازسازی شاهزاده‌ی پارسی تأخیر خورده و عرضه آن معلوم نیست، دیگر اطلاعات خاصی منتشر نشده است.

در گزارش نوشته شده:

به یاد داشته باشید که بازسازی شاهزاده‌ی پارسی همچنان در دست ساخت است. این اتفاق هم به دلیل انگیزه و نظرات شما است. ما شما را در جریان پیشرفت بازی خواهیم گذاشت، با تشکر از حمایت و صبر بسیار شما.

در این گزارش اعلام شد که این بازسازی در کنار تعداد زیادی پروژه دیگر برای سال ۲۰۲۲ یا ۲۰۲۳ قرار دارد. بازی‌های دیگر شبیه‌ساز گیتار به نام Rocksmith+ و یک داستان حاشیه‌ای از سری بازی دیویژن به نام Tom Clancy’s The Division Heartland است. البته یوبیسافت همچنان انتظار دارد تا Roller Champion در سال مالی جاری عرضه شود اما تا الان حرف زیادی از آن نزده است.

بازسازی شاهزاده ایرانی

تصویری از نسخه‌ی بازسازی شده‌ی شاهزاده‌ی پارسی: شن‌های زمان

ماجرای بازسازی شاهزاده‌ی پارسی چیست؟

بازسازی Prince of Persia: The Sands of Time مدت زیادی است که در اخبار وجود دارد. مدتی بود که انتشار این بازی برای ژانویه سال ۲۰۲۲ تأیید شده بود. این تاریخ هم تغییر کرد.

خبر عرضه بازسازی بازی شاهزاده‌ی پارسی واکنش‌های مختلفی داشت. برخی این تصمیم را درست و برخی آن را اشتباه می‌دانستند. این زمان بیشتر تا حدی خوب است. به دلیل اینکه یوبیسافت فرصت داشته تا این بازسازی را بهتر کند. از طرفی یوبیسافت تعدادی بازی دارد که هنوز مشخص نیست در چه وضعیتی قرار دارند. از این موارد می‌توان به Beyond Good And Evil 2 و Skull and Bones اشاره کرد.

بازسازی شاهزاده ایرانی

تصویر دیگری از این بازی که به زودی بازسازی آن منتشر خواهد شد.

امیدواریم که یوبیسافت از این زمان اضافه استفاده بهینه کند. سری بازی شاهزاده‌ی پارسی از ماندگارترین فرنچایزهای بازی‌های ویدیویی است و انتظارات از آن بالاست. اینکه یوبیسافت تصمیم به ادامه آن نگرفت نیز تا حدی خوب است. به دلیل اینکه گیمرهای جدید به احتمال زیاد آن را به یاد نداشته و نیاز دارند تا این سری را تجربه کنند. اینکه یوبیسافت چه برنامه‌ای برای شاهزاده‌ی پارسی دارد مشخص نیست اما امیدواریم که بعد از این بازسازی‌ها یک نسخه جدید از آن بسازد. تقریبا مانند کاری که Relic با سری Age of Empires کرد.

منبع: Destructoid.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما