ایده‌ها و لوازم مورد نیاز برای تم تولد پرنسس‌های دیزنی

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۸ دقیقه
تم تولد پرنسس سیندرلا

برگزاری تولد برای کودکان به‌خصوص با داشتن یک تم خاص از قهرمان‌ها یا کاراکترهای مورد علاقه‌ی فرزندتان می‌تواند جشن تولد او را به یکی از جذاب‌ترین رویدادهای کودکی‌اش تبدیل کند. در این مسیر مسلما به خرج دادن سلیقه و ساخت چند کاردستی برای پیاده‌سازی تم مدنظر از آن روش‌هایی است که می‌تواند هزینه‌ها را به شدت کاهش دهد. در این میان ایده‌هایی برای دکور فضا به سبک پرنسس‌های دیزنی هم از این قاعده مستثنی نیست و شما می‌توانید با چند ایده‌ی ساده و کم‌خرج تم تولد پرنسس مورد علاقه‌ی دختر کوچولوی خود را بسازید.

ایده‌هایی برای تزئین و دکور فضا با تم تولد پرنسسی

تم تولد پرنسس صورتی

خلاقیت به خرج دهید و پس زمینه‌ای سرگرم کننده را برای مهمانان کوچک خود ترسیم کنید. برای این کار می‌توانید از پارچه‌های رنگی، استیکرهای پرنسسی و بادکنک‌هایی با تم پرنسس مدنظر کودک خود استفاده کنید. به عنوان مثال اگر تم تولد سیندرلا را دارید، بهتر است اغلب چیزهایی که انتخاب می‌کنید به رنگ آبی باشد.

استیکر ژیوار طرح پرنسس ها

ساخت قلعه‌ی مقوایی برای دکور فضا

اگر از نظر فضا و بودجه مشکلی ندارید، احتمالا سفارش ساخت یک قلعه‌ی بزرگ مقوایی می‌تواند ایده‌‌ی اولیه‌ی خوبی برای تزئین فضا باشد. در همین راستا استفاده از دستورهای آماده برای ساخت قلعه هم می‌تواند بسیار جذاب شود و شما را برای مدتی با ساخت یک کاردستی بزرگ و البته حرفه‌ای مشغول کند.

ساخت قلعه برای تم تولد

یک نمونه قلعه‌ی ساده برای دکور فضای تولد

تزئین میز غذاخوری بر اساس تم تولد

وقتی مهمانان کوچک شما برای گرفتن عکس با کیک یا خوردن غذای تولد دور میز می‌نشینند، نیاز است که محیط با تم تولدی که در نظر گرفته‌اید در تطابق باشد. برای دکور این بخش می‌توانید از روکش‌ها و ظروف تم تولد استفاده کنید. همچنین می‌توانید روی میز را با اکلیل، شرشره یا هر چیز زرق و برق‌دار دیگری بپوشانید، تا بیشتر فضای جادویی و پرنسسی محیط تداعی شود.

یکی از ایده‌های جذاب و احتمالا خوشحال کننده برای کودکتان این است که با استفاده از کلاف، موهای راپانزل را ببافید و تا می‌توانید این کار را ادامه دهید، در چنین حالتی موهای راپانزل در سرتاسر میز تولد و کف اتاق پهن می‌شود و حالتی جالب به محیط می‌دهد!
بنر تولد طرح پرنسس کد 02310075

تژئین فضا با موهای بلند راپانزل یا المان‌های مخصوص هر پرنسس

تم تولد پرنسس دیزنی

دکور فضا با استفاده از کلاف‌ بافته به شکل موهای راپانزل

یکی از اولین مراحل برای دکور کردن فضا با تم پرنسس مورد علاقه‌ی کودک استقاده از المان‌های همان پرنسس به شکل پوستر و آویز است که می‌توانید آن‌ها را روی دیوار، روی میز، پشت صندلی‌ها یا روی بادکنک‌ها بچسبانید. به عنوان نمونه اگر کوچولوی شما عاشق راپانزل با موهای بلندش یا هر پرنسس دیگری است می‌توانید عکس این کاراکتر را به شکل بزرگ از اینترنت دانلود کنید و پرینت بگیرید. یکی از ایده‌های جالب این است که با چند کلاف نخ بلند زرد رنگ، موهای راپانزل را بسازید و روی سرش بچسبانید. در واقع یکی از ایده‌های جذاب و احتمالا خوشحال کننده برای کودکتان این است که با استفاده از کلاف، موهای راپانزل را ببافید و تا می‌توانید این کار را ادامه دهید، در چنین حالتی موهای راپانزل در سرتاسر میز تولد و کف اتاق پهن می‌شود و به فضا حس و حالی دیگر می‌دهد!

تزئین اتاق برای پیدا کردن تاج گمشده‌ی پرنسس

شکار گنج و استفاده از نقشه برای پیدا کردن آن همیشه در مهمانی‌های تولد مورد توجه ‌ی کودکان قرار می‌گیرد و یکی از بهترین‌ ایده‌های مهمانی با تم تولد پرنسس است که می‌تواند جشن را حسابی سرگرم کننده کند. البته بخش جالب ماجرا اینجاست که با این کار نه‌تنها بچه‌ها را حسابی سرگرم می‌کنید تا با دوستان خود چای بنوشید، بلکه محیط هم دکور می‌شود.

برای این کار کافیست با دایره‌های بزرگ کف اتاق را تزئین کنید، روی دیوار نقشه‌ی مخصوص گنج را پرینت کنید و بچسبانید و کلی نشانه‌ی زیبا (مانند گذاشت سرنخ در بادکنک‌ها، زیر بشقاب‌های کیک و غیره) برای پیدا کردن گنج بگذارید. به عنوان نمونه برای اینکه تم شاهزاده خانم را حسابی جا بیاندازید، می‌توانید تاج پرنسس را در جایی مخفی کنید. سپس با یک‌سری نقشه‌ی ساده و معماهای مناسب سن کودکان، آن‌ها را به سمت تاج هدایت کنید.

ایده‌هایی برای تزئین خوراکی‌ها و کیک با تم تولد

تم تولد پرنسس

مسلما خواندن ترانه‌ی تولدت مبارک، بدون کیک صفایی ندارد و برای جشن تولدی با تم پرنسسی، کیک هم باید صورتی و پرنسس معاب باشد. برای این کار کافیست به دنبال یک کیک ساده با تم رنگ صورتی یا رنگ‌های پاستلی باشید سپس با استفاده از شمع پرنسسی یا استیکر‌های قابل فرو رفتن در کیک آن را به راحتی تزئین کنید. البته استفاده از عروسک‌های فیگور طور برای تزئین کیک هم می‌تواند ایده‌ی خوبی باشد. البته اگر از بابت هزینه‌‌ها مشکلی ندارید، می‌توانید از یک قنادی با سلیقه، سفارش ساخت کیکی با تم پرنسس مدنظر را دهید. در این میان لازم به ذکر است که کیکی با طرح کتب و افسانه‌های پریان هم ایده‌ی جذابی برای کیک تولد فرزند شماست.

اگرچه خرید چیپس و پفک دم‌دستی‌ترین گزینه برای پذیرایی است، اما توصیه می‌کنیم این کار نکنید و با میوه، شکلات و کیک آن هم به مقدار مناسب از دوستان کودک خود پذیرایی کنید.

از آنجایی که فضای چنین تولدی سلطنتی است، شاید بد نباشد با خوراکی‌هایی از مهمان‌ها پذیرایی کنید که شایسته‌ی آن‌ها است. در این میان ایده‌ی پخت و سرو پیتزاهای مینی تاج‌دار می‌تواند گزینه‌ای جذاب برای خوراکی باشد. همچنین کاپ کیک‌های صورتی و با رنگ‌های پاستیلی هم خوراکی جذاب دیگری برای برگزاری تولد با تم پرنسسی است.

ساخت انواع میلک‌شیک‌ها و ژله‌های رنگارنگ‌ هم از جمله دیگر ایده‌های برای پذیرایی از مهمانان سلطنتی شما است. در حالت کلی سعی کنید خوراکی‌هایی که خریداری می‌کنید پر از رنگ و براقیت باشند. اگرچه خرید چیپس و پفک دم‌دستی‌ترین گزینه برای پذیرایی است، اما توصیه می‌کنیم این کار نکنید و با موارد مطرح شده آن هم به مقدار مناسب از دوستان کودک خود پذیرایی کنید.

تم تولد خاص

ایده‌ی پخت مینی پیتزا با طرح تاج

پرنسس کوچولوی خود را آماده‌ی جشن کنید

چک لیست تولد با تم پرنسسی

یکی از ایده‌های جذاب که هم به دکور کردن فضا کمک می‌کند و هم فرزند شما را بسیار خوشحال می‌کند، خرید یک پیراهن پرنسسی زیبا و به رنگ لباس پرنسس مورد علاقه‌ی کودکتان است. این ایده همراه با استفاده از یک تاج زیبا که معمولا به شکل پلاستیکی در اغلب فروشگاه‌ها است، می‌تواند ایده‌ی شما را پر زرق و برق‌تر کند. همچنین شما می‌توانید به جای کلاه مخصوص تولد تاج‌‌های ارزان‌قیمتی سفارش دهید و به این شکل دیگران را هم در حس خوب شاهزاده خانم بودن، سهیم کنید. در کنار این موارد آماده‌سازی یک فضای تعاملی با یک‌سری کاردستی نیمه‌آماده برای اینکه هر کس بتواند تاج مخصوص خود را با انواع جواهرات (انواع دکمه و نگین رنگی) تزئین کند، هم خالی از لطف نیست.

چک لیست لوازم لازم برای تم تولد پرنسسی

در کنار انواع ایده‌های جالبی که در این نوشتار برای تزئین محیط به آن‌ها اشاره کردیم، بررسی چک لیست زیر برای تولد هم خالی از لطف نیست. چراکه در کنار یادآوری خرید یک‌سری لوازم، محبوب‌ترین گزینه‌‌های موجود در سایت دیجی‌کالا را هم به شما معرفی می‌کنیم تا تدارک مهمانی تولد برای شما زمان‌بر و سخت نباشد.

۱. ظروف تم تولد

یکی از راحت‌ترین گزینه‌ها هم برای دکور میز و هم برای پذیرایی از مهمان‌های کوچک شما استفاده از ظروف کاغذی با تم تولد پرنسس‌های دیزنی است. در کنار چنین ظروف ویژه‌‌ای یک‌سری چنگال، قاشق، لیوان و چاقو‌ی ایمن هم وجود دارد که آن‌ها هم با تم پرنسس همراه شده‌اند. در واقع انتخاب مجموعه‌هایی از ظروف تم تولد به شکل یک‌بار مصرف یکی از گزینه‌های مناسب این دسته از مهمانی‌ها است، چراکه از قضا قیمت چندان بالایی هم ندارد. با توجه به همین توضیحات در قسمت زیر چند نمونه از مجموعه ظروف یک‌بار مصرف با تم پرنسسی را معرفی می‌کنیم.

۲. پیراهن پرنسسی و تاج

همانطور که قبلا هم اشاره شد، اجرای تم تولد بدون پوشاندن یک پیراهن پرنسسی پر زرق و برق به تن دختر کوچولوی شما هیچ لطفی ندارد. البته این پراهن حتما باید با یک تاج زیبا همراه شود، تا شاهدخت به خوبی در بین مهمان‌ها بدرخشد. انواع پیراهن فانتزی و تاج‌های ارزان برای مهمانی تولد با تم پرنسس‌های دیزنی در بخش زیر قابل مشاهده است.

۳. خرید شمع، بادکنک و ریسه

به منظور تزئین فضا و میز غذاخوری استفاده از انواع رسیه‌ها و المان‌های رنگانگ البته از نوع زرقی‌ برقی به شدت توصیه می‌شود. همچنین یک‌سری از شمع‌ها با تم پرنسسی در بازار موجود هستند که برای تزئین کیکی ساده با رنگ‌های پاستلی انتخابی جذاب به شمار می‌روند.

۴. کلاه و تاج تولد

یکی دیگر از لوازیمی که حتما برای تم تولد نیاز است که خریداری کنید، انتخاب کلاه یا تاج برای مهمان‌ها است. البته اگر تمایل ندارید که به مهمان‌های کوچکتان تاج هدیه کنید می‌توانید تعدادی کلا تولد با تم پرنسسی بخرید تا فضای عکس‌ها را هم جذاب‌تر کنید.

۵. گیفت و هدیه‌های مهمان‌ها

گیفت‌های مهمان‌ها را فراموش نکنید. علاوه بر بازی‌ها و خوراکی‌های مختلف خرید یک‌سری گیف یا کادوی کوچک به عنوان یادگاری برای مهمان‌ها از آن چیزی‌هایی است که خاطره‌ی عصری جذاب را برای دوستان فرزنداتان زنده می‌کند. در این میان انتخاب و خرید یک‌سری پیکسل، خودکار رنگی با تم پرنسس، دفترچه یا استیکرهایی با طرح پرنسس‌های دیزنی می‌تواند گزینه‌ای کم هزینه و جذاب برای فرزند شما و دوستانش باشد.

پیکسل مدل پرنسس های دیزنی مجموعه 12 عددی

منبع: greenvelope

پاسخ به سوالات متدوال
آیا ترتیب دادن تولدی با تم پرنسسی هزینه‌بر است؟
اگر کمی خلاق و علاقه‌مند به ساخت یک‌سری کارهای دستی باشید، برگزاری تولدی با تم پرنسس‌ها کاری است که با حدودا زیر ۵۰۰ هزارتومان انجام شدنی است.
آیا دیجی‌کالا پیراهن پرنسسی و تاج دارد؟
بله؛ شما می‌توانید انواع پیراهن‌های پفی و پرنسسی را همراه با تاج‌هایی ارزان‌ قیمت در سایت دیجی‌کالا پیدا کنید.


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما