Project Cars 2 شهریور امسال عرضه می‌شود؛ تریلر جدید بازی را ببینید

۲۲ خرداد ۱۳۹۶ | ۱۰:۰۰ ۲۱ خرداد ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

شرکت بازی‌سازی «باندای نامکو»، تهیه‌کننده‌ی بازی Project Cars، تاریخ عرضه‌ی شماره‌ی دوم این بازی را مشخص کرده است. طبق خبری که باندای نامکو پیش از شروع نمایشگاه E3 2017 منتشر کرده، بازی Project Cars 2 قرار است در روز ۲۲ سپتامبر سال جاری روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شود.

تریلر E3 2017 بازی، بخش مرحله‌ای آن را به تصویر می‌کشد.

این بازی مسابقه‌ای، قرار است در نمایشگاه E3 2017 به صورت یک دمو قابل بازی، آورده شود. باندای نامکو می‌گوید که می‌توانید در طول نمایشگاه E3 امسال، با سیستم‌های جدید کنترل و هندلینگ خودرو که در Project Cars 2 استفاده شده، آشنا شوید.

تریلر E3 2017 بازی، بخش مرحله‌ای آن را به تصویر می‌کشد. سازندگان بازی می‌گویند که بخش مرحله‌ای بازی ساختاری سندباکس خواهد داشت؛ طوری که روند بازی با توجه به انتخاب‌های بازی‌کننده‌ها فرق می‌کند. بازی‌کننده‌ها می‌توانند رانندگی را از جاده‌های خاکی و کارتینگ شروع کنند و به تدریج، به مسابقات و خودروهای بزرگ دنیا، دست پیدا کنند؛ یا اینکه از همان ابتدا وارد مسابقات حرفه‌ای شوند و در تورنمنت‌های بزرگ رقابت کنند.

قرار است همه چیز Project Cars 2 پیشرفت کرده باشد؛ از گرافیک شگفت‌انگیز بازی گرفته تا فیزیک خودروها و سیستم جدید کنترل بازی روی گیم‌پد، بازی شاهد پیشرفت‌های بسیاری بوده است.

می‌توانید در ادامه، تریلر جدید Project Cars 2 را که به مناسبت نمایشگاه E3 2017 منتشر شده، ببینید.

 

منبع: Gematsu

E3-2017-Ad

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. خشایار شاهسون خشایار شاهسون

    بسیار عالی