Psychonauts 2 رونمایی شد؛ در پروژه‌ی ساخت بازی همکاری کنید

۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه

استودیوی بازی‌سازی دابل‌فاین، از ساخت قسمت دوم بازی Psychonauts خبر داده است. شماره‌ی اول Psychonatus که در سال ۲۰۰۵ برای سه پلتفرم ایکس‌باکس، پلی‌استیشن۲ و رایانه‌های شخصی عرضه شده بود، به عنوان یکی از بهترین سکوبازی‌های ساخته شده‌ی تاریخ شناخته می‌شود.

تمام عوامل سازنده‌ی شماره‌ی اول Psychonauts برای ساخت شماره‌ی دوم بازگشته‌اند.

مسوولان استودیوی بازی‌سازی دابل‌فاین که اخیرا پلتفرمی برای سرمایه‌گذاری در ساخت بازی‌های ویدیویی راه انداخته‌اند، به دنبال جمع‌آوری ۳٫۳ میلیون دلار بودجه برای ساخت بازی هستند.

بازی‌کننده‌ها می‌توانند مثل کیک‌استارتر، به ساخت بازی کمک کنند و جوایز مختلف دریافت کنند، یا اینکه سرمایه‌گذاری مالی انجام دهند و در سود تجاری بازی هم شریک باشند.

تمام عوامل سازنده‌ی شماره‌ی اول Psychonauts برای ساخت شماره‌ی دوم بازگشته‌اند. «تیم شیفر»، مدیر استودیوی بازی‌سازی دابل فایل و کارگردان شماره‌ی اول بازی، Psychonauts 2‌ را هم کارگردانی خواهد کرد. «پیتر مک‌کانل»، آهنگ‌ساز شماره‌ی اول و «اریک ولپا»، نویسنده‌ی بازی هم برای شماره‌ی دوم باز خواهند گشت.

psychonauts-2-time-schaeffer-double-fine-fig-crowdfunding

تیم شیفر (Tim Schafer)

موضوع قابل توجه، بوجه‌ی ۳٫۳ میلیون دلاری است که دابل‌فاین درخواست کرده است. این استودیو برای ساخت یک بازی ماجراجویی دو بعدی (Broken Age)، بودجه‌ای بیش از این مقدار هزینه کرده بود. چند وقت پیش هم که «مارکوس پرسن»، سازنده‌ی بازی ماین‌کرفت به استودیوی دابل فاین گفت حاضر است پول ساخت Psychonauts 2 را بدهد، تیم شیفر به او گفته بود که ساخت بازی ۱۸ میلیون دلار هزینه برخواهد داشت. سر همین موضوع هم مارکوس پرسن عقب کشیده بود.

می‌توانید در ادامه، اولین تیزر از Psychonauts 2 را ببینید.

‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌

منبع: Gematsu

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه