اپ جدید PUBG بازی شما را در استریم دیگران پیدا می‌کند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی PUBG

استریم کردن یا همان پخش زنده‌ی گیم‌پلی بازی‌های مختلف، امروزه به یک شغل تبدیل شده است؛ طوری که پخش زنده‌ی بازی‌های بزرگ دنیا مثل «فورت‌نایت» (Fortnite) یا «پابجی» (PUBG) روزانه صدها نفر بیننده دارد. احتمال اینکه حین بازی کردن چنین بازی‌هایی، این سوال در ذهن‌تان شکل بگیرد که آیا من در استریم زنده‌ی بازی‌کننده‌ی دیگری حضور دارم یا نه، کم نیست. اگر PUBG بازی می‌کنید، به لطف وب‌سایت جدیدی، می‌توان به این سوال پاسخ داد.

وب‌سایت جدیدی به اسم PUBG Report ساخته شده است که از داده‌های ارایه شده از سوی بازی استفاده می‌کند و در استریم‌های Twitch به دنبال بازی شما می‌گردد. به لطف رابط برنامه نویسی یا همان API بازی PUBG می‌توانید متوجه شوید که آیا شخصی که کشته‌اید، یا شخصی که شما را کشته است، یک استریمر بوده است. رابط برنامه نویسی بازی PUBG به صورت رسمی از سوی شرکت سازنده‌ی بازی ارایه شده است. این رابط اطلاعات پس از هر بازی را در اختیار افراد قرار می‌دهد تا به کمک آن‌ها، ابزارهایی برای بررسی وضعیت بازی خود یا دیگران بسازند.

استریم بازی PUBG

تنها کافی است در وب‌سایت pubg.report نام کاربری خود را وارد کنید. لیستی از کسانی که کشته‌اید یا کسانی که کشته شده‌اند در مقابل شما گذاشته می‌شود.

نکته‌ی جالب این جاست که تمام کشته شدن‌ها، با یک کلیپ همراه شده است؛ یعنی می‌توانید لحظه‌ای که یک استریمر را کشته‌اید یا بلعکس را در قالب کلیپ‌های Twitch تماشا کنید.

استریم بازی PUBG

وب‌سایت pubg.report فعلا فقط برای کسانی که روی کامپیوتر PUBG بازی می‌کنند، جواب می‌دهد. به زودی قرار است داده‌های نسخه‌ی کنسولی هم به این وب‌سایت اضافه شود. فقط یک موضوع را در نظر بگیرید که نهایتا داده‌ها تا ۱۴ روز گذشته قابل مشاهده هستند.

منبع: یوروگیمر

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

یک دیدگاه
  1. Amir

    برای نسخه ی موبایل چی؟ قرار نیست بزارن؟

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما