Rage 2 رسما رونمایی شد؛ تریلر و تصاویر بازی را ببینید

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۶ دقیقه
بازی Rage 2

هفته‌ی گذشته بود که از وجود قسمت دوم بازی Rage در قالب یک شایعه خبردار شدیم؛ شایعه‌ای که از سوی شعبه‌ی کانادا فروشگاه والمارت به بیرون درز کرده و از عناوین زیادی که رونمایی نشده بودند، خبر داده بود. شرکت بازی‌سازی بتسدا پس از انتشار این شایعه کمی در توییتر رسمی بازی Rage فروشگاه والمارت کانادا را به سخره گرفت و نهایتا هم پریروز در قالب یک تیزر کوتاه، رسما از بازی Rage 2 رونمایی کرد. تیزر کوتاه Rage 2 را نتوانستیم دیروز برای‌تان به دلایل مشخصی منتشر کنیم، ولی امروز می‌توانیم بگوییم که Rage 2 رونمایی شده و تریلر گیم‌پلی آن را به شما نشان دهیم.

بازی Rage 2

بازی Rage 2 با همکاری دو استودیوی مختلف ساخته می‌شود. استودیوی بازی‌سازی «اید سافتویر» و «اولانچ استودیو» با کمک همدیگر Rage 2 را ساخته‌اند. شرکت بازی‌سازی بتسدا می‌گوید که Avalanche Studios استاد ساخت بازی‌های محیط-باز است و استودیوی id Software هم سابقه‌ای بلند و بالا در ساخت بهترین اکشن‌های اول شخص تاریخ دارد و به همین دلیل هم Rage 2 قرار است بهترین اکشن اول شخص محیط-باز باشد. فکر نمی‌کنیم بتسدا چندان هم بیراه صحبت کند و با نگاهی به ساخته‌های اخیر Avalanche Studios و id Sofware یعنی بازی Mad Max و هم‌چنین Doom می‌توانیم از توانایی آن‌ها در ساخت یک بازی پساآخرالزمانی درست و درمان مطمئن شویم.

درست مثل قسمت اول Rage قرار است در شماره‌ی دوم هم ماشین‌ها نقش بزرگی در بازی داشته باشند؛ طوری که انواع مختلفی از خودروها در بازی قرار داده شده است. بتسدا در توضیح بازی گفته است که هر ماشینی که در دنیای بزرگ بازی به چشم‌تان بخورد، قابل رانندگی است.

قرار است Rage 2 نقشه‌ای بزرگ داشته باشد که هر بخش آن، محیط متفاوت و مختص به خود دارد. یک گروه خاص هم کنترل هر بخش نقشه را بر عهده گرفته است و هر گروه، دشمنان و هیولاهای متفاوتی در مقابل شما می‌گذارند.

بازی Rage 2 در سال ۲۰۱۹ روی سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

منبع: Gematsuبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. suda

    خیلی شبیه Borderlands نشده؟

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما