کیبورد مکانیکی جدید ریزر ضد آب است

۲۴ آبان ۱۳۹۶ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

اگر از کسانی هستید که به هنگام بازی کردن، یکی دو جعبه نوشیدنی کنار کامپیوتر خود می‌گذارید، بد نیست نیم نگاهی به کیبورد جدید مکانیکی ریزر بیاندازید. شرکت ریزر خبر داده است که کیبورد BlackWidow Ultimate را بروزرسانی کرده است و این کیبورد از این پس با گواهی IP54 عرضه می‌شود؛ یعنی در مقابل آب و گرد و غبار مقاوم است.

این کیبورد با گواهی IP54 عرضه می‌شود.

مثل دیگر کیبوردهای مخصوص بازی این شرکت، کلیدهای مکانیکی کیبورد BlackWidow Ultimate هم‌چنین چراغ‌های ال‌ای‌دی دارند که با توجه به تنظیمات شما، به شکل‌های مختلفی مثل موج و ستاره روشن و خاموش می‌شوند. ریزر می‌گوید که کلیدهای این کیبورد عمر بالایی دارند و می‌توان تا ۸۰ میلیون بار این کلیدها را فشرد.

کیبورد BlackWidow Ultimate از نظر اندازه هم چندان بزرگ نیست و می‌تواند در کنار آن به راحتی خوردنی‌ها و نوشیدنی‌های خود را قرار دهید و دیگر نگران ریختن آن‌ها روی کیبورد نباشید. کیبورد جدید ریزر هم‌چنین وزنی نزدیک به ۵۰۰ گرم دارد و می‌توانید به راحتی آن را به مسابقات حمل کنید.

قرار است کیبورد BlackWidow Ultimate از ماه آینده‌ی میلادی عرضه شود. این کیبورد ۱۱۰ دلار در امریکا و ۱۲۰ یورو در اروپا قیمت خواهد داشت.

منبع: The Verge

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه