رندرهای اولین تبلت ریلمی برجستگی دوربین و درگاه قلم آن را نشان می‌دهند

۲۹ تیر ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
تبلت ریلمی

مدتی قبل خبرهای مربوط به اولین تبلت شرکت ریلمی منتشر شد و حالا با توجه به رندرهای فاش شده از این محصول، می‌توانیم به ویژگی‌های ظاهری آن بپردازیم. گفته می‌شود این تبلت از نمایشگر ۱۰٫۴ اینچی بهره می‌برد و ابعاد آن هم ۲۴۶٫۱ در ۱۵۵٫۸ میلی‌متر است. همچنین ضخامت آن به ۶٫۸ میلی‌متر می‌رسد.

روی هم رفته طراحی این تبلت تا حدی یادآور مدل‌های جدید آیپد است و مثلا می‌توانیم به لبه‌های تخت و گوشه‌های گرد اشاره کنیم. ریلمی در بخش بالایی و پایینی اولین تبلت خود اسپیکرهای استریو تعبیه کرده است. همچنین در بخش پایینی شاهد تعبیه‌ی پورت USB-C هستیم. در سمت چپ بخش پایینی هم یک درگاه دیده می‌شود که طبق اعلام سایتی که این تصاویر را منتشر کرده، مربوط به قلم استایلوس است.

تبلت ریلمی تبلت ریلمی
  • تبلت ریلمی
  • تبلت ریلمی

دکمه‌ی پاور در بخش فوقانی قرار دارد و دکمه‌های تنظیم صدا هم در بالای سمت راست بدنه دیده می‌شوند. همچنین پایین این دکمه‌ها درگاه مربوط به کارت حافظه microSD یا سیم‌کارت توجه را جلب می‌کند. از دیگر ویژگی‌ها می‌توانیم به برجستگی دوربین اصلی اشاره کنیم.

این دوربین در سمت چپ بخش فوقانی پنل پشتی قرار گرفته و ضخامت آن ۱٫۲ میلی‌متر است. بر اساس اطلاعات فاش شده، این تبلت از یک دوربین سلفی هم بهره می‌برد ولی در تصاویر رندر نمی‌توانیم این دوربین را ببینیم. روی هم رفته اطلاعات چندانی از اولین تبلت ریلمی فاش نشده و هنوز معلوم نیست که چه زمانی رونمایی می‌شود. اما با توجه به سابقه‌ی این شرکت، احتمالا با تبلت جذاب و مقرون‌به‌صرفه‌ای سروکار داریم.

منبع: Android Authority

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه