شخصیت‌های رزیدنت اویل ۳ با تریلر و تصاویر جدیدی معرفی شدند

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۴ دقیقه
رزیدنت اویل ۳ نمسیس

شرکت بازی‌سازی کپ‌کام تریلر جدیدی از بازسازی رزیدنت اویل ۳ منتشر کرده است؛ تریلری که روی ضد قهرمان اصلی این بازی یعنی «نمسیس» تمرکز دارد و بخش‌هایی از گیم‌پلی رزیدنت اویل ۳ را هم به تصویر می‌کشد.

در کنار نمایش این تریلر جدید، کپ‌کام همچنین قهرمان‌ها و ضدقهرمان‌های مختلف و شخصیت‌های رزیدنت اویل ۳ را با انتشار تعدادی تصویر مختلف معرفی کرده است؛ شخصیت‌هایی که تعدادی از آن‌ها در مقایسه با بازی اصلی تغییرات بزرگی داشته‌اند و برخی از آن‌ها هم ظاهری کاملا شبیه به نسخه‌ی اصلی رزیدنت اویل ۳ دارند.

می‌توانید در ادامه توضیحات این شخصیت‌ها را از زبان کپ‌کام بخوانید.

نمسیس

بازی رزیدنت اویل ۳ شخصیت نمسیس

طرفداران نسخه‌ی اصلی رزیدنت اویل ۳ نیازی به آشنایی با نمسیس ندارند، ولی کسانی برای اولین بار در قالب بازسازی رزیدنت اویل ۲ و در سال گذشته به راکون سیتی سفر کردند، با نمسیس به شکل دیگری آشنا شده‌اند. شخصیت نمسیس بر اساس «تایرنت» (Tyrant) رزیدنت اویل ۲ ساخته شده است؛ موجودی که توسط شرکت آمبرلا ساخته و به راکون سیتی فرستاده شده بود تا تمام بازماندگان راکون سیتی را از بین ببرد. با این حال، برخلاف تایرنت یا همان «مستر ایکس»، نمسیس هدف بسیار مشخص‌تری دارد. نمسیس مشخصا با این ماموریت فرستاده شده است تا اعضای گروه «استارز» را از بین ببرد؛ گروهی که «جیل ولنتاین» هم یکی از آن‌هاست.

برخلاف تایرنت که سلاح اصلی‌اش، مشت‌های او بودند، نمسیس پیشرفت‌های بسیاری کرده است؛ طوری که توانایی‌های مبارزه‌ی بسیار بالاتری دارد و دشمنی مرگبار است. هوش بسیار بالاتر او و توانایی‌اش در استفاده از سلاح‌های مختلف، نمسیس را از دیگر هیولاها جدا می‌کند. در واقع نمسیس خودش تصمیم می‌گیرد تا چگونه در هر ماموریت رفتار و از چه سلاح‌هایی استفاده کند. نمسیس همچنین می‌تواند به سرعت خود را درمان کند و اساسا شکست دادن او غیرممکن است. تفاوتی نمی‌کند چند بار نمسیس را از پای درآورید، او باز هم بلند می‌شود و آماده‌ی حمله است.

نمسیس می‌تواند شاخک‌های بلند از بدن خود به بیرون بفرستد و از دور به اهداف خود حمله کند، یا آن‌ها را به سمت خود بکشد.

شکارچی‌ها

بازی رزیدنت اویل ۳ هیولاها

شکارچی‌های معروف رزیدنت اویل بی‌رحمانه به شکاری که پیدا کرده‌اند، حمله می‌کنند. حضور این موجودات به اولین قسمت رزیدنت اویل بازمی‌گردد. شکارچی‌ها می‌توانند جهش‌های بسیار بلندی داشته باشند و با چنگال‌های بسیار تیز خود حمله‌های سنگینی کنند. با این حال، شکارچی‌هایی که در راکون سیتی رها شده‌اند، بیشتر مثل خزندگان در محیط حرکت می‌کنند و به خاطر سرعت بالای‌شان نشانه‌گیری روی آن‌ها راحت نیست.

کارلوس الیویرا

بازی رزیدنت اویل ۳ شخصیت Carlos Oliviera

کارلوس یکی از اعضای گروه «مقابله با خطرات زیستی» شرکت آمبرلا است. او در واقع یک مزدور است که به همراه گروه خود برای نجات بازماندگان اتفاقات راکون سیتی به این شهر فرستاده شده. کارلوس شاید در اولین برخورد رفتار خوبی با جیل نداشته باشد، ولی بسیار برای نجات افراد تلاش می‌کند و حاضر است در همین راستا خود را به خطر بیاندازد. کارلوس سابقه و تخصصی در جنگ‌های چریکی دارد و می‌تواند به خوبی از سلاح‌های مختلف استفاده کند.

در برخی از بخش‌های داستان، کنترل کارلوس را به دست می‌گیرید و بیشتر با او آشنا می‌شوید. دیدگاه او نسبت به اتفاقاتی که در راکون سیتی رخ داده است نسبت به دیگران متفاوت است و در طول داستان، از دلایل فرستاده شدن تیم او از سوی آمبرلا مطلع می‌شوید.

نیکولای جینووف

بازی رزیدنت اویل ۳ شخصیت Nicholai Ginovaef

نیکولای یکی از اعضای گروه کارلوس است که به راکون سیتی فرستاده شده. او پیش از این در نیروی ویژه‌ی روسیه فعالیت می‌کرده و بسیار حساب‌گر است؛ طوری که نیکولای خودش را پیش از دیگران قرار می‌دهد و بقایش برای او اولویت بیشتری از هر چیز دیگری دارد. نیکولای زیر تصمیم‌های خود نمی‌زند و برای تمام کردن ماموریت‌های خود، هر کاری انجام می‌دهد.

میخایل ویکتور

بازی رزیدنت اویل ۳ شخصیت Mikhail Victor

به عنوان یکی از فرماندهان گروه مقابله با خطرات زیستی، میخایل سابقه‌ای بلند و بالا در ارتش روسیه دارد. او را به خاطر مهارت‌های فرماندهی‌اش می‌شناسند و با این که گروه او حمله‌ی بزرگی را محتمل شده و در حال فروپاشی است، ولی باز هم تمام تلاش خود را برای کمک به بازماندگان راکون سیتی و نجات آن‌ها می‌کند. میخایل امیدوار است تا بتواند بازماندگان و افراد گروه خود را با پیدا کردن یک راه فراد، از کابوس راکون سیتی به بیرون ببرد.

تیرل پاتریک

بازی رزیدنت اویل ۳ شخصیت Tyrell Patrick

تیرل به عنوان یک هکر، در جنگ‌ها و مبارزات مختلفی شرکت کرده است. او توانایی بسیار بالایی در از کار انداختن سیستم‌های امنیتی و هک کردن کامپیوترهای مختلف دارد. تیرل وظیفه‌ی پشتیبانی گروه خود از عقب را برعهده دارد و از نظر شخصیتی هم با کارلوس به خوبی می‌سازد.

مرفی سیکر

بازی رزیدنت اویل ۳ شخصیت Murphy Seeker

به عنوان یکی از اعضای سابق ارتش ایالات متحده، مرفی توانایی بالایی در استفاده از سلاح‌های دوربین‌دار دارد و آمبرلا هم به همین دلیل او را برای گروه خود جذب کرده است. مرفی در برخورد با یک زامبی صدمه می‌بیند و نمی‌تواند از توانایی‌های خود استفاده کند.

برد ویکرز

بازی رزیدنت اویل ۳ شخصیت Brad Vickers

برد یکی از بازماندگان عمارت آرکلی، یا همان اتفاقات اولین قسمت رزیدنت اویل است. برد مهارت بالایی در خلبانی هلیکوپتر دارد و یکی از عضای گروه پشتیبانی استارز است. او به محض احساس خطر پا به فرار می‌گذارد، ولی احتمالا به همین دلیل است که تا الان در راکون سیتی جان سالم به در برده. برد همچنین به جیل در بررسی فعالیت‌های شرکت آمبرلا کمک می‌کرده است.

داریو روسو

بازی رزیدنت اویل ۳ شخصیت Dario Rosso

به عنوان یکی از شهروندان راکون سیتی، داریو تمام مدت را در یکی از انبارهای شهر پنهان شده است. متاسفانه داریو کشته شدن خانواده‌اش توسط زامبی‌ها را از نزدیک تجربه کرده است و به همین دلیل، به هیچ کس اعتماد ندارد. داریو ظاهرا در پی تجربه‌ی دردناک خود حال و روز خوبی ندارد و نمی‌خواهد از راکون سیتی فرار کند.

 

در ادامه می‌توانید تصاویر و تریلر جدید منتشر شده از رزیدنت اویل ۳ را ببینید.

بازی رزیدنت اویل ۳ در روز ۳ آوریل سال جاری میلادی روی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.


منبع: Capcom

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما