بسته الحاقی رایگان The Mercenaries رزیدنت اویل ۴ پایان این هفته به بازی اضافه خواهد شد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی رزیدنت اویل 4

هنوز چیزی از عرضه بازسازی بازی رزیدنت اویل ۴ (Resident Evil 4 Remake) نگذشته که کپکام (Capcom) اعلام کرده یک بسته الحاقی برای این بازی عرضه خواهد کرد. نام این بسته الحاقی مزدوران (Mercenaries) بوده و به صورت کاملاً رایگان برای دارندگان این بازی در دسترس قرار خواهد گرفت.

بخوانید: نقدها و نمرات بازسازی رزیدنت اویل ۴ منتشر شد؛ از بهترین بازی‌های چند سال گذشته

بازی رزیدنت اویل ۴ چندی پیش عرضه شد. این بازی توانست موفقیت بسیار خوبی کسب کند و تجربه اصلی رزیدنت اویل را دوباره زنده کرد. بازی رزیدنت اویل ۴ در سال ۲۰۰۵ عرضه شد و برخی  از طرفداران اعتقاد دارند این بازی بهترین عنوان مجموعه رزیدنت اویل است. حال پس از گذشت ۱۸ سال کپکام تصمیم گرفت رزیدنت اویل ۴ را بازسازی کند.

نکته مثبت در مورد بازسازی بازی رزیدنت اویل ۴ این است که این بازی به عنوان اصلی وفادار بوده است. به این معنا که عناصر اصلی بازی ثابت بوده و بازی مدرن شده است. نرخ فریم و عملکرد بازی ارتقاء بسیار زیادی داشته و از طرفی طراحی گرافیکی آن نیز به طور کامل تغییر کرده است.

حال کپکام تصمیم گرفته تا یک بسته الحاقی به نام مزدوران برای این بازی عرضه کند. مزدوران در اصل یک حالت جدید در بازی بوده که به صورت یک محتوای قابل دانلود کاملاً رایگان در تاریخ ۱۸ فروردین (۷ آوریل) عرضه خواهد شد.

بازسازی بازی رزیدنت اویل ۴ برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و ایکس‌باکس سری اس و ایکس عرضه شد. همینطور اینکه این بازی برای کامپیوتر نیز در دسترس است. کپکام در این مدت عملکرد بسیار خوبی با بازسازی عناوین رزیدنت اویل داشته است. این عناوین کلاسیک با بازی‌های مدرن این مجموعه تفاوت نسبتاً زیادی دارند. مخصوصاً اینکه عناوین قدیمی سوم شخص هستند. در صورتی که عناوین جدید رزیدنت اویل به صورت اول شخص هستند.

به همین دلیل بسیاری از طرفداران قدیمی مجموعه به دنبال تجربه کلاسیک بودند. کپکام نیز بازسازی‌های بسیار با کیفیتی از عناوین قدیمی این مجموعه عرضه کرده است. نکته قابل تأمل اینجاست که عناوین بسیار با کیفیت عرضه شده در این مدت در اصل بازسازی بازی‌های قدیمی بودند. چیزی که باعث می‌شود آینده دنیای گیمینگ بحث مبهمی باشد.

در ادامه تریلر عرضه‌ی خود رزیدنت اویل ۴ را برایتان قرار داده‌ایم.

منبع: Gematsu.com


کنسول بازی سونی مدل PlayStation 5 ظرفیت 825 گیگابایت ریجن 1200 آسیا

کنسول بازی مایکروسافت مدل XBOX SERIES S ظرفیت 512 گیگابایتبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما