شایعات از عرضه‌ی رزیدنت اویل ۹ در زمستان امسال می‌گویند؛ بازی ظاهرا به‌زودی رونمایی می‌شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
رزیدنت اویل

طبق جدیدترین گزارش‌های منتشر شده، بازی رزیدنت اویل ۹ احتمالا به زودی رونمایی شود و ظاهرا برای انتشار در ژانویه‌ی ۲۰۲۵ برنامه‌ریزی شده است.

کاربی به نام Dusk Golem در توییر این موضوع را افشا کرده است. او سابقه‌ای قوی در افشای اطلاعات محرمانه در مورد بازی‌های ویدیویی قبل از انتشار آن‌ها به طور رسمی دارد. او می‌گوید که تاخیرهای احتمالی که زمزمه‌هایی از آن شنیده شده را باید کنار زد زیرا رزیدنت اویل ۹ به زودی معرفی خواهد شد و حدودا هفت سال در حال توسعه بوده است. در واقع گفته شده که نهمین نسخه از سری ترس و بقای محبوب کپ‌کام (Capcom) از سال ۲۰۱۸ شروع به توسعه کرده است. در آن زمان، رزیدنت اویل ویلج (Resident Evil Village) به عنوان یک پروژه‌ی اسپین‌آف در نظر گرفته می‌شد، قبل از اینکه در نهایت تبدیل به هشتمین نسخه‌ی اصلی سری شود.

همچنین طبق گزارش‌ها رزیدنت اویل ۹ دارای بیشترین بودجه و طولانی‌ترین زمان توسعه در بین هر بازی رزیدنت اویل تا به امروز است. البته کپ‌کام هنوز نسخه اصلی بعدی سری رزیدنت اویل را به صورت رسمی معرفی نکرده و همچنین بازسازی احتمالی بعدی نیز فعلا تایید نشده است.

تصویری از رزیدنت اویل 4

گفتنی است که در گذشته ادعا شده بود که بازی رزیدنت اویل ۹ به صورت جهان باز ساخته خواهد شد. در واقع در زمان این ادعا گفته شد که بازی موفق دراگونز داگما ۲ (Dragon’s Dogma 2) عملکرد موتور بازی‌سازی RE Engine را برای بازی‌های جهان باز گسترش داده دو بازی دیگر که با این فناوری ساخته شده‌اند، مانستر هانتر وایلد (Monster Hunter Wild) و رزیدنت اویل ۹ هستند.

مانستر هانتر وایلد، دنباله‌ی مانستر هانتر: ورلد (Monster Hunter: World) است که در دسامبر ۲۰۲۳ به طور رسمی معرفی شد. این بازی برای عرضه در سال ۲۰۲۵ برنامه‌ریزی شده است، اگرچه کپ‌کام تاکنون جزئیات کمی در مورد این بازی نقش‌آفرینی به اشتراک گذاشته است. البته این شرکت اعلام کرده که اطلاعات بیشتری از بازی در تابستان ۲۰۲۴ در دسترس قرار خواهد گرفت.

در نهایت با توجه به شایعات منتشر شده، می‌توان گفت که رزیدنت اویل ۹ احتمالا جاه‌طلبانه‌ترین اثر سری تاکنون باشد و باید دید که به چه سرانجامی دچار خواهد شد.

منبع: VGC

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما