رزیدنت اویل ۸ بسته‌ی الحاقی رایگان دریافت خواهد کرد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی resident evil village

شرکت کپکام در اوایل سال جاری تأیید کرد که در حال کار روی محتوای جدید برای رزیدنت اویل ویلج است. حال به نظر می‌رسد برخی از بسته‌های الحاقی آینده رایگان باشد. اخبار عرضه‌ی رایگان محتوا برای بازی در آخرین گزارش کپکام همراه با نتایج مالی سه‌ماهه‌ی دوم سال مالی ۲۰۲۱ ذکر شده است.

با توجه به روشی که کپکام قصد دارد از بازی‌های رزیدنت اویل پس از عرضه پشتیبانی کند، این واقعیت که گویا هیچ برنامه‌ای برای نسخه‌ی هشتم نداشتند، برای بسیاری از بازیکنان تعجب‌آور بود. با توجه به اینکه این شرکت چقدر سخت از این بازی حمایت می‌کرد، شگفتی این موضوع بیشتر از قبل می‌شد. البته در E3 کپکام اعلام کرد که توسعه‌ی بسته‌ی الحاقی برای این بازی ترسناک و بقا آغاز شده است.

واضح است که محتوای جدید در آن زمان در مراحل اولیه‌ی توسعه بود، بنابراین منطقی است که در آن زمان یا حتی از آن زمان تاکنون چیزی درباره‌ی آن به غیر از این واقعیت که در حال ساخت است، نشنیده بودیم. با این حال، به نظر می‌رسد که اگرچه جزئیات کامل برنامه‌های پس از عرضه‌ی این شرکت برای رزیدنت اویل ویلج هنوز مبهم است اما حداقل برخی از محتوای آینده ممکن است رایگان باشند.

رزیدنت اویل هشت

به این بسته‌ی الحاقی رایگان توسط مدیر اجرایی کپکام، یوییچی اگاوا، هنگامی که درباره‌ی برنامه‌های توسعه شرکت صحبت می‌کرد، اشاره شد. اگاوا با بحث درباره‌ی چگونگی تخصیص ۸۰ درصد از بودجه‌ برای توسعه پیوسته‌ی سری‌های محبوب مانند رزیدنت اویل و مانستر هانتر برای پلتفرم های مختلف شروع کرد. او همچنین به ایجاد آی‌پی‌های جدید و چگونگی پیشرفت توسعه‌ی بازی پرگماتا اشاره می‌کند و سپس صحبت‌هایی درباره‌ی بسته‌های الحاقی داشت که در ادامه آمده‌اند:

ما بخش مدیریت مشتریان خود را به سمت درک ترندهای روز و ترجیحات کاربران سوق خواهیم داد و با در نظر گرفتن بسته‌های الحاقی رایگان برای رزیدنت اویل هشت و مانستر هانتر رایز، در عین حال یک مدل تجاری برای عملیات‌های آنلاین ایجاد می‌کنیم.

البته قسمتی از گفته‌های اگاوا که به مانستر هانتر می‌پردازد، چندان قابل توجه نیست زیرا این بازی از زمان عرضه به‌روزرسانی‌های منظم و محتوای رایگان دریافت می‌کند و همچنین در سال آینده یک گسترش‌دهنده‌ی غیر رایگان هم دریافت خواهد کرد. از طرفی این داستان برای نسخه‌ی هشتم رزیدنت اویل فرق می‌کند. آخرین و تنها باری که کپکام درباره‌ی بسته‌ی الحاقی برای این بازی صحبت کرد، زمانی بود که در E3 معرفی شد.

رزیدنت اویل روستا

زمانی که بازیکنان می‌توانند محتوای جدید رزیدنت اویل ۸ را تجربه کنند مشخص نیست اما با توجه به مدت طولانی که به توسعه‌ی آن اختصاص داده شده، عرضه‌ی آن احتمالا نزدیک باشد. از زمان عرضه تنها محتوای اضافی همراه با نسخه‌ی «Trauma» بود که عمدتا شامل چیزهای تزئینی می‌شد.

در آخرین گزارش مالی خود، کپکام همچنین اعلام کرد که نسخه‌ی هشتم رزیدنت اویل بیش از ۵ میلیون واحد فروخته است که نسبت به ۴٫۵ میلیون گزارش شده در جولای، ۵۰۰ هزار واحد افزایش یافته است. این رقم فروش بازی را روی تمامی پلتفرم‌ها از زمان انتشار آن در ماه مه نشان می‌دهد. 

منبع: VG247

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

یک دیدگاه
  1. پرهام

    شما چطوری ی صفحه برای خودتون درست کردین تو گوگل

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما