اولین تریلر گیم‌پلی Return to Monkey Island منتشر شد؛ بازی به سوییچ هم می‌آید

۷ شهریور ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی Return to Monkey Island

استودیوی Terrible Toybox به تازگی در کنار انتشار تریلری از گیم‌پلی Return to Monkey Island، پلتفرم‌های مقصد این بازی را مشخص کرده است.

«بازگشت به جزیره‌ی میمون‌ها» با همکاری کمپانی Lucasfilm Games ساخته می‌شود و دولور دیجیتال (Devolver Digital) ناشر آن خواهد بود. گفتنی است که ران گیلبرت (Ron Gilbert) به عنوان خالق این مجموعه بازگشته تا داستان بازی‌های ماجراجویی The Secret of Monkey Island و Monkey Island 2: LeChuck’s Revenge را با این نسخه ادامه دهد.

در خلاصه داستان بازی آمده است که از آخرین باری که گای‌براش تریپ‌وود با دشمن خود، دزد دریایی زامبی یعنی لچاک، درگیر نبرد شده، سال‌ها می‌گذرد. عشق واقعی او، الین مارلی، تمرکزش را از حکومت برگردانده است و خود گای‌براش نیز سرگردان می‌چرخد و همچنان راز جزیره‌ی میمون‌ها را نیافته است. رهبران جوان دزد‌های دریایی به رهبری کاپیتان مدیسون، حکومت قدیمی را از قدرت کنار زده‌اند و تاجر مشهور یعنی استن نیز به دلیل جنایت‌های مرتبط با بازاریابی زندانی شده است.

بازی Return to Monkey Island

این نسخه با آوردن گیم‌پلی کلاسیک و خاطره‌ انگیز اشاره و کلیک به یک بازی مدرن و امروزی، بار دیگر قرار است با پازل‌های جذاب مجموعه بازیکنان را سرگرم کند. از طرفی پیشرفت در تعامل با محیط، درختان گفت‌وگوی بهبود یافته و یک سیستم اینونتوری جدید قرار است به بازی عمیق بیشتری ببخشند. در بازی می‌توانید به جزایر مختلفی سفر کرده، آن‌ها را کاوش کنید و در این میان متحدان و دشمنان خود را پیدا کنید.

گفتنی است که در مراسم اخیر نینتندو دایرکت مینی، تریلر جدیدی از بازی به نمایش گذاشته شد که تصاویر بیشتری از سبک هنری فوق‌العاده‌ی آن، داستان، محیط‌های مختلف و بخشی از گیم‌پلی آن را ارائه می‌دهد. در این بین همچنین تایید شده است که این بازی به صورت انحصاری زمانی برای نینتندو سوییچ در دسترس قرار خواهد گرفت. با توجه به این موضوع، به نظر می‌رسد که نسخه‌های پلی‌استیشن و ایکس‌باکس بازی احتمالا با تاخیر عرضه می‌شوند.

بازی Return to Monkey Island قرار است در تاریخی نامعلوم در سال ۲۰۲۲ منتشر شود. همچنین در کنار سوییچ، این بازی روی رایانه‌های شخصی نیز در دسترس خواهد بود. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه