بازی Return to Monkey Island در ۲۸ شهریور عرضه خواهد شد

۷ شهریور ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
Return to Monkey Island

همان‌طور که در گذشته وعده داده شده بود، یک نمایش کاملاً جدید از بازی Return to Monkey Island در گیمزکام منتشر شد. از همه مهم‌تر، تاریخ عرضه‌ی این بازی مشخص شد و طرفداران این سری که برای مدتی طولانی منتظر این بازی بوده‌اند، تنها یک ماه تا عرضه‌ی این بازی در ۱۹ سپتامبر ۲۰۲۲ فاصله دارند. این بازی توسط استودیو Terrible Toybox توسعه داده خواهد شد و وظیفه‌ی انتشار آن را شرکت دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) بر عهده دارد.

ببینید: اولین تریلر گیم‌پلی Return to Monkey Island منتشر شد؛ بازی به سوییچ هم می‌آید

اولین بازی از سری بازی‌های «جزیره‌ی میمون» (Monkey Island) بیش از سه دهه‌ی پیش عرضه شد و اکنون در آستانه‌ی عرضه‌ی جدیدترین قسمت از این مجموعه‌ بازی ماجراجویی اشاره و کلیک با عنوان «بازگشت به جزیره‌ی میمون» (Return To Monkey Island) هستیم. علاوه بر این که نمایش تازه‌ای از این بازی در رویداد افتتاحیه‌ی گیمزکام دیدیم، متوجه شدیم که نیاز نیست مدت زیادی برای عرضه‌ی این اثر صبر کنیم و ماه آینده این بازی مورد انتظار منتشر خواهد شد.

Return to Monkey Island

در صفحه‌ی توضیحات بازی در استیم نوشته شده است:

بازی «بازگشت به جزیره‌ی میمون» بازگشت غیرمنتظره و هیجان‌انگیز خالق این سری یعنی ران گیلبرت در هدایت و کارگردانی این سری بازی است که داستان بازی‌های ماجراجویی افسانه‌ای «راز جزیره‌ی میمون» (The Secret of Monkey Island) و «جزیره‌ی میمون ۲: انتقام لچاک» (Monkey Island 2: LeChuck’s Revenge) را ادامه می‌دهد که با همکاری لوکاس‌فیلم گیمز (Lucasfilm Games) توسعه داده شده است.

از آخرین باری که گایبراش تریپوود (Guybrush Threepwood) با دشمن خود لچاک درگیر نبرد شده است، سال‌ها می‌گذرد. عشق واقعی او، الین مارلی (Elaine Marley)، تمرکز او را از حکومت دور کرده است و خود گایبراش که هرگز نتوانست راز جزیره میمون را پیدا کند، ناکام و سرگردان مانده است.

با دوستان قدیمی و چهره‌های جدید در جزیره‌های آشنایی که اکنون تحت رهبری خطرناک جدیدی قرار دارند، وقت بگذرانید. سپس به دریاهای آزاد بروید و در حالی که راه خود را از مخمصه‌های سخت باز می‌کنید، چیزهای جدید و ناشناخته را کشف کنید. معماهای زیرکانه، موقعیت‌های عجیب‌وغریب و پاسخ‌ها و حاضرجوابی‌های تندوتیز تنها چیزهایی هستند که بین گایبراش و شکوه و افتخار قرار می‌گیرند.

داستان این بازی توسط ران گیلبرت (Ron Gilbert) و دیو گراسمن (Dave Grossman) نوشته شده است. یک موسیقی متن کاملاً جدید از آهنگسازان بازی اصلی دارد، و دومینیک آرماتو که او را به خاطر صدای گیبراش تریپوود می‌شناسیم برای صداپیشگی مجدد در این قسمت بازمی‌گردد.

بیشتر بخوانید: انتقام پست‌مدرن لچاک (موزه‌ی بازی: Monkey Island 2)

نکته‌ی جالب درباره‌ی تاریخ عرضه‌ی بازی این است که ۱۹ سپتامبر (۲۸ شهریور) در واقع به‌عنوان روز «حرف زدن مثل یک دزد دریایی» شناخته می‌شود. این بازی برای کامپیوترهای شخصی و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه