Rival 700، ماوس بازی استیل‌سریز خودش را به Overwatch رساند!

۵ خرداد ۱۳۹۵ | ۱۶:۳۰ ۶ بهمن ۱۳۹۵ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

از زمان عرضه‌ی بازی‌های Overwatch و Doom بیش‌تر از یک هفته نمی‌گذرد و این‌روزها فکر بازی‌کننده‌های پروپا قرص، حسابی درگیر این بازی‌هاست. از آن‌جا که این بازی‌ها در ژانر اکشن اول شخص هستند، داشتن یک ماوس خوب برای بازی با آن‌ها نه‌تنها هیجان‌انگیز بلکه ضروری است.

مهم‌ترین ویژگی‌ Rival 700 داشتن حالت لرزش و درواقع بازخوردهای لمسی است که به دنبال کردن روند بازی کمک می‌کند.

شرکت استیل‌سریز (SteelSeries) در نمایشگاه CES 2016 یک ماوس مخصوص بازی‌کننده‌ها معرفی کرده بود که حالا درست در همین روزهای پرهیجان برای علاقه‌مندان عرضه می‌شود. این ماوس با نام Rival 700 و قیمت مناسب ۱۰۰ دلار در دسترس بازی‌کننده‌هایی قرار گرفته است که می‌خواهند بازی را با احساس‌شان دنبال کنند.

‌ ‌ ‌

steelseries-rival-700

مهم‌ترین ویژگی‌ Rival 700 داشتن حالت لرزش و درواقع بازخوردهای لمسی است که به کاربران کمک می‌کند روند بازی را بهتر دنبال کنند. موتور ویبره‌ی تعبیه‌شده در ساختمان این ماوس، می‌تواند در قسمت‌های مختلف بازی به شما هشدارهای مخصوص دهد و جالب‌تر این‌که شما می‌توانید این هشدارها را کاملا شخصی‌سازی کنید.

البته ویژگی مهم دیگر این ماوس مجهز بودن به نمایشگر OLEDاست. این‌بار این نمایشگر تنها برای نمایش وضعیت پروفایل یا لوگو استفاده نمی‌شود و به کار اعمال تنظیمات ماوس بدون باز کردن نرم‌افزار مخصوص آن روی کامپیوتر هم می‌آید.

منابع: Digital Trends , Engadget , The Verge

کانال تلگرام دیجی کالا مگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

یک دیدگاه
  1. Avatar ایمان

    واو عجب موسیه چ فازی داره بازی با این موس.