بازی جدید بنیان‌گذار سابق راک‌استار یک اثر جهان باز است

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
بازی جدید Absurd Ventures

استودیوی جدید دن هاوسر (Dan Houser)، یکی از بنیان‌گذاران سابق راک‌استار (Rockstar)، با نام Absurd Ventures، در حال برنامه‌ریزی برای ساخت یک بازی اکشن ماجراجویی جهان باز است.

در سال ۲۰۲۰، دن هاوسر راه خود را از راک‌استار جدا کرد، استودیویی که او بنیان‌گذار آن بود و در آن نقشی اساسی در خلق آثار جهان باز مهمی مانند سری جی‌تی‌ای (Grand Theft Auto) و رد دد ریدمپشن (Red Dead Redemption) ایفا کرده بود. در حالی که بسیاری نگران این بودند که چگونه خروج هاوسر می‌تواند جی‌تی‌ای ۶ و آثار آینده راک‌استار را تحت تاثیر قرار دهد، این آغاز فصل جدیدی برای این خالق مشهور بود. او Absurd Ventures را در کنار چندین کارمند سابق راک‌استار در سال ۲۰۲۳ در کالیفرنیا تاسیس کرد.

بسیاری در مورد اینکه اولین بازی مستقل او پس از ترک راک‌استار چگونه خواهد بود، حدس و گمان‌هایی می‌زدند و حال به نظر می‌رسد که آثار جدید او ممکن است در مقایسه با کار‌های گذشته او تفاوت چندانی نداشته باشد چرا که به تازگی یک اعلامیه برای استخدام از این استودیو منتشر شده که نشان می‌دهد در حال ساخت یک بازی جهان باز از نوع آثار AAA است.

دن هاوسر

با توجه به شرایط لازم برای استخدام، ظاهرا با اثری روبرو خواهیم شد که از مکانیک‌های تیراندازی سوم شخص و همچین عناصری مانند رانندگی، کوهنوردی و غیره بهره می‌برد. این موارد می‌تواند اشاره‌ای به یک محیط مدرن برای بازی جدید Absurd Ventures داشته باشد. جالب است بدانید که اشاره‌ای به طراحی مبارزات چندنفره و «حالت‌های مختلف بازی نیز در وجود دارد و به نظر می‌رسد که شاهد یک بخش آنلاین در بازی خواهیم بود.

این در حالی است که Absurd Ventures دو پروژه اول خود را منتشر کرده که شامل یک رمان بصری با عنوان American Caper و یک مجموعه درام صوتی ۱۲ قسمتی به نام A Better Paradise، به عنوان بخشی از یک رویکرد داستان‌گویی متقابل رسانه‌ای می‌شود. با این حال، اعلامیه‌ ذکر شده هیچ اشاره‌ای به هیچ ارتباطی با این پروژه‌ها ندارد که با توجه به اینکه آن‌ها قصد داشتند که دو جهان مجزا را معرفی کنند که پروژه‌های آینده استودیو در آن‌ها جریان داشته باشند، عجیب است.

بخوانید: دن هاوسر؛ مغز متفکر پشت بازی‌های راک‌استار

در نهایت شایان ذکر است که هاوسر روی برخی از بهترین بازی‌های این صنعت کار کرده است و اگرچه آخرین سرمایه‌گذاری او ممکن است جدایی کامل از انواع بازی‌هایی که با آن‌ها شناخته شده باشد، اما همچنان نشان دهد که او و تیمش به نقاط قوت خود پایبند هستند. همچنین در حال حاضر مشخص نیست که آیا این پروژه توسط یک ناشر از نظر بودجه و کارهای انتشار پشتیبانی می‌شود یا خیر اما با استعدادهای موجود در Absurd Ventures، هاوسر در صورت نیاز مشکلی برای تامین بودجه نخواهد داشت.

منبع: VGC

صفحه‌ی اصلی بازی دیجی‌کالا مگ | اخبار بازی، تریلرهای بازی، گیم‌پلی، بررسی بازی، راهنمای خرید کنسول بازیبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما