تاریخ عرضه‌ی بازی رایگان Roller Champions مشخص شد؛ تریلر آن را ببینید

۱ خرداد ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

بازی رولر چمپیونز (Roller Champions) یک عنوان رایگان و ورزشی است. بازیکنان در این بازی از اسکیت برای حرکت کردن استفاده می‌کنند. در گذشته عنوان رولر چمپیونز تنها برای کنسول‌های نسل ۹ در دسترس بود. حال اعلام شده که در تاریخ ۴ خرداد (۲۵ می) برای کنسول‌های نسل ۸ به همراه کامپیوتر عرضه خواهد شد.

این بازی قرار است از سیستم کراس پلی پشتیبانی کند. به این معنا که بازیکنان روی دستگاه‌های مختلف می‌توانند با یکدیگر این بازی را تجربه کنند. همینطور اینکه در این بازی سیستم Cross Progression نیز وجود دارد. به این معنا که شما تنها با استفاده از یک اکانت روی چند دستگاه هرگز پیشرفت خود را از دست نخواهید داد. پس می‌توانید روی کنسول خود این بازی را تجربه کرده و سپس از همان لول روی کامپیوتر خود بازی را ادامه دهید.

roller champions نسل 8

بازی رولر چمپیونز یک عنوان ورزشی است. شما در تیم‌های سه نفره به رقابت پرداخته و قوانین نسبتاً راحتی هم دارد. شما باید توپ را نگه داشته و یک دور کامل بزنید. برای برنده شدن باید بیشتر از تیم رقیب امتیاز جمع کنید. بعد از هر بازی شما تعدادی طرفدار بدست می‌آورید. همینطور اینکه قابلیت شخصی‌سازی نیز برای کاراکتر شما وجود دارد.

شما در رولر چمپیونز می‌توانید زندگی یک ورزشکار حرفه‌ای را تجربه کنید. در بخش داستانی این بازی کاراکتر شما از هیچی باید شروع کند و تبدیل به یک قهرمان شود. از طرفی با توجه به قابلیت شخصی‌سازی گسترده کرکتر می‌تواند شباهت زیادی به شما داشته باشد که به نوبه خود جالب است.

پشتیبانی از کنسول‌های نسل ۸ همچنان ادامه دارد. پس اینطور که به نظر می‌رسد این دستگاه‌ها هنوز زنده هستند. به دلیل کمبود مواد نیمه رسانا قطعاً مشکلات زیادی در تولید کنسول‌های نسل جدید مخصوصاً پلی‌استیشن ۵ است. حال افرادی که تمایل ندارند به سمت ایکس‌باکس بروند، باید با کنسول نسل هشتمی خود ادامه دهند. در حال حاضر عناوین کمی هستند که به صورت انحصاری برای نسل ۹ عرضه شوند. پس اگر کنسول نسل هشتمی شما همچنان کار می‌کند، نیاز به تعویض آن نیست.

منبع: Gematsu.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه