شخصی‌سازی عمیق بازی Saints Row را ببینید؛ از کاراکتر تا خودرو و سلاح‌ها

۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۲:۰۰ ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
Saints Row Customization Trailer

اگر شما از طرفداران بازی سینتز رو (Saints Row) هستید، قطعاً برایتان بخش شخصی‌سازی اهمیت زیادی دارد. حال شرکت سازنده اطلاعات بیشتری در این زمینه منتشر کرده است.

در ویدئویی که منتشر شده، شما با ۶ کاراکتر اصلی بازی روبرو هستید. برای هرکدام از این شخصیت‌ها قسمت شخصی‌سازی وجود دارد. پس شما به راحتی می‌توانید کاراکترها را تغییر داده و به آن‌ها جلوه خاصی ببخشید. نکته جالب اینجاست که باوجود اینکه این شخصیت‌ها از پیش طراحی شده‌اند، آزادی شما برای تغییر آن‌ها بسیار زیاد است.

این سبک نسبتاً جدید بوده و در عناوین زیادی وجود ندارد. برای مثال شما می‌توانید سمت چپ و راست صورت هر کاراکتر را به طور جداگانه تغییر دهید! پس این چیزی که در تریلر معرفی بازی دیدید، صرفاً کاراکترهای از پیش طراحی شده هستند. شما می‌توانید به طور کامل آن‌ها را تغییر دهید. بحث جدایی سمت چپ و راست صورت در هیچ عنوان دیگری وجود نداشته و به همین علت بسیار با مزه است.

شخصی سازی saints row

شخصی‌سازی در این بازی به شدت گسترده بوده و شما آزادی عمل بسیار زیادی خواهید داشت.

بحث شخصی‌سازی تنها به کاراکترها ختم نمی‌شود. بلکه شما می‌توانید وسایل نقلیه را نیز تغییر دهید. صدای موتور، رنگ، ظاهر کلی و حتی بوق نیز قابل تعویض هستند. حتی مواردی برای ارتقاء ماشین مثل صندلی‌های پرتاب شونده و موارد دیگر نیز وجود دارند. نکته مهم اینجاست که حتی سلاح‌ها نیز قابل تغییر هستند.

اگر شما از ظاهر مقر اصلی نیز راضی نیستید. آن‌ را هم می‌توانید تغییر دهید. پس به طور کلی تجربه هر فرد در این بازی با فرد دیگر متفاوت خواهد بود. همین مورد بازی را به شدت زیبا خواهد کرد. این موارد اصلاً در عناوین قبلی سینتز رو وجود نداشتند.

سینز رو جدید به طور کامل شروعی دوباره برای این مجموعه هستند. عناوین قبلی در نسل ۷ حضور داشته و چندان موفق عمل نکردند. حال شرکت سازنده معتقد است که با این رویه جدید قرار است جان تازه‌ای به این مجموعه بدهد. در شهریور ماه بود که ما با این عنوان جدید آشنا شدیم. با این حال تاریخ عرضه رسمی‌ای برای آن وجود ندارد.

منبع: VG247.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما