عرضه‌ی بازی Saints Row تا تابستان سال آینده عقب افتاد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
saints row

طبق جدیدترین اخبار منتشر شده، ریبوت سری Saints Row از کمپانی Deep Silver Volition با تأخیر در عرضه مواجه شده است. به جای ۲۵ فوریه‌ی ۲۰۲۲، اکنون بازی قرار است در تاریخ ۲۳ آگوست سال آینده (۱ شهریور ۱۴۰۱) برای کنسول‌های نسل هشتم و نهمی ایکس‌باکس، پلی‌استیشن و رایانه‌های شخصی منتشر شود. کارگردان بازی، جیم بون، بیان کرده که دلیل اصلی این تأخیر، تلاش برای ساخت بهترین بازی مجموعه است.

در بیانیه‌ی کامل او آمده است:

Saints Row دیگر در تاریخ اعلام شده‌ی اولیه منتشر نمی‌شود و در عوض در ۲۳ آگوست ۲۰۲۲ در سراسر جهان عرضه خواهد شد. اولویت ما این است که بهترین بازی Saints Row را بسازیم و اگر در تاریخ اصلی منتشر کنیم، مطابق با استانداردهایی که خودمان تعیین کرده‌ایم و شما انتظارش را داشته و شایسته‌ی آن هستید، نخواهد بود. تیم فقط به زمان بیشتری نیاز دارد تا دیدگاه ما را در بازی پیاده کند. ما در حال انجام مراحل نهایی هستیم و تغییر چندانی در بازی خارج از کیفیت کلی وجود نخواهد داشت.

saints row

او در ادامه افزود:

صادقانه بگویم، ما تأثیری که کووید روی برنامه‌امان می‌گذاشت را دست‌کم گرفتیم؛ اگرچه همه خیلی سریع با کار از خانه سازگار شدند و به طرز باورنکردنی و سازنده‌ای ادامه دادند. با این حال، با توجه به اندازه و وسعت بازی Saints Row جدید ما، به نظر می‌رسد که برای ایجاد بهترین بازی ممکن، باید به تیم خود زمان بیشتری بدهیم تا ساخته‌ی خود را کامل کنند. همان‌طور که زمانی که بازی را در ماه آگوست معرفی کردیم ذکر شد، این بزرگ‌ترین و بهترین بازی Saints Row تا به حال خواهد بود و برای دستیابی به هدف خود، زمان زیادی را برای تحقق جاه‌طلبی‌های خود در نظر گرفته‌ایم.

مطمئن باشید که هیچ تغییری در داستان، شخصیت‌ها یا هر چیزی که ما عاشقانه در چند سال گذشته تصور کرده‌ایم و قبلا با شما به اشتراک گذاشته‌ایم، ایجاد نخواهد شد. در طول دو سال گذشته، تمام زوایای صنعت سرگرمی به نوعی تحت تأثیر کووید قرار گرفته‌اند. خودمان به‌عنوان یک بازیکن، می‌دانیم که به تأخیر افتادن چیزی که مشتاقانه منتظرش بودید، چه احساسی دارد. این ناامید کننده است و شما احساس ناامیدی خواهید کرد اما ما همچنین می‌دانیم که وقتی در نهایت Saints Row را در دستان شما قرار دهیم، ارزش انتظار را خواهد داشت. این اولویت مطلق ما است که این کار را درست انجام دهیم.

گیم پلی saints row

بازی Saints Row با یک ریبوت جدید، از عناوین قبلی این سری فاصله گرفته است. داستان در سانتو السو، یک شهر تخیلی در جنوب غربی آمریکا، اتفاق می‌افتد و بازیکن The Boss را کنترل می‌کند که رییس یک باند جدید است. آن‌ها باید با هم با گروه‌های Los Panteros، The Idols و Marshal Defense Industries رقابت کنند و در عین حال جایگاه خود را تثبیت کنند. در حالی که سفارشی‌سازی شخصیت‌ها طیف گسترده‌ای از گزینه‌ها را نوید می‌دهد، بخش‌های اکشن و جذاب این مجموعه همچنان به قوت قبل وجود دارد. منتظر جزئیات بیشتر در ماه‌های آینده باشید.

منبع: Gematsu

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما