سامسونگ به طور تصادفی قیمت گلکسی زد فلیپ ۵ را فاش کرد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
گلکسی زد فلیپ 5

شعبه‌ی سامسونگ در کشور رومانی اعلام کرده بین افرادی که از تاریخ ۲۶ ژوئیه تا ۲ آگوست گوشی گلکسی زد فلیپ ۵ را پیش‌خرید کنند، ۱۰ دستگاه از همین گوشی را به طور رایگان هدیه خواهد داد. در همین راستا، یک فایل PDF هم منتشر کرده که شرایط مربوط به این جایزه را توضیح داده است. اما نکته‌ی قابل توجه این است که در همین فایل PDF، قیمت این گوشی هم فاش شده است.

بر اساس این فایل، مدل ۲۵۶ گیگابایتی گلکسی زد فلیپ ۵ با قیمت ۶۵۹۹ لئو به فروش می‌رسد که معادل تقریبا ۱۴۹۸ دلار (۱۳۳۵ یورو) است. برای مقایسه باید بگوییم که سال گذشته مدل ۲۵۶ گیگابایتی گلکسی زد فلیپ ۵ با قیمت ۵۷۰۰ لئو وارد بازار رومانی شد که این یعنی نسل جدید این گوشی، با افزایش ۱۶ درصدی روبرو شده است.

مدتی قبل هم قیمت مدل ۱۲۸ گیگابایتی این گوشی در بازار یونان لو رفت و بر اساس این اطلاعات، گوشی موردنظر با قیمت ۱۳۰۰ یورو به دست کاربران یونانی می‌رسد. همچنین گفته می‌شود مدل ۲۵۶ گیگابایتی این گوشی در فرانسه ۱۲۰۰ یورو قیمت دارد که برای مقایسه باید به قیمت ۱۱۷۰ یورویی نسل قبلی این گوشی در بازار فرانسه اشاره کنیم.

گلکسی زد فلیپ 5

همانطور که احتمالا می‌دانید، مالیات بر ارزش افزوده در کشورهای اروپایی یکسان نیست. به‌عنوان مثال این مالیات در رومانی به ۱۹ درصد می‌رسد و در یونان و فرانسه به ترتیب ۲۴ و ۲۰ درصد است. البته قیمت گوشی‌ها پیش از در نظر گرفتن مالیات بر ارزش افزوده در کشورهای مختلف اروپایی تفاوت دارد. بر اساس اسناد فاش شده، قیمت مدل ۲۵۶ گیگابایتی گلکسی زد فلیپ ۵ پیش از احتساب مالیات بر ارزش افزوده در رومانی و فرانسه به ترتیب ۱۱۲۰ و ۱۰۰۰ یورو است. در یونان هم قیمت مدل ۱۲۸ گیگابایتی پیش از در نظر گرفتن مالیات، ۱۰۵۰ یورو است.

در هر صورت با قاطعیت زیادی نمی‌توانیم این اعداد را در نظر بگیریم و با توجه به اینکه در تاریخ ۴ مرداد جدیدترین گوشی‌های تاشو سامسونگ رسما رونمایی می‌شوند، در همین تاریخ از قیمت این گوشی‌ها در بازارهای مختلف خبردار خواهیم شد.

گوشی موبایل سامسونگ مدل Galaxy Z Flip4 تک سیم کارت ظرفیت 256 گیگابایت و رم 8 گیگابایت

منبع: GSMArena

راهنمای خرید گوشی موبایل


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما