آیا سامسونگ چین‌خوردگی نمایشگر را در زد فلیپ ۳ و زد فولد ۲ از بین می‌برد؟

۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ | ۱۰:۳۲ ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
چین‌خوردگی نمایشگر

سامسونگ در حال حاضر مهم‌ترین سازنده‌ی گوشی‌های تاشو محسوب می‌شود که طی چند سال گذشته چند مدل از این گوشی‌ها را راهی بازار کرده است. یکی از مهم‌ترین چالش‌های شرکت‌ها برای ساخت گوشی‌های تاشو، وجود چین‌خوردگی در میان نمایشگر است.

حالا یکی از مشهورترین افشاگران حوزه‌ی تکنولوژی که با نام کاربری Ice Universe در شبکه‌های اجتماعی فعالیت دارد، گفته که سامسونگ در زمینه‌ی حذف چین‌خوردگی نمایشگر گوشی‌های گلکسی زد فولد ۳ و گلکسی زد فلیپ ۳ پیشرفت قابل توجهی داشته است. این افشاگر در ادامه گفته که در نمایشگر این گوشی‌ها علائم مربوط به باز و بسته شدن نمایشگر دیده نمی‌شود.

این افشاگر در زمینه‌ی لو دادن اطلاعات مهم ید طولایی دارد اما گاهی اوقات هم خبرهای او درست از آب درنمی‌آیند. بنابراین فعلا در رابطه با این خبر مهم باید منتظر انتشار گزارش‌های بیشتری بمانیم. در هر صورت اگر این خبر صحت داشته باشد، سامسونگ به موفقیت مهمی دست پیدا کرده است. نمایشگر گلکسی زد فولد ۲ هم با چین‌خوردگی به دست کاربران رسید ولی باید بگوییم که میزان این چین‌خوردگی کمتر از نسل قبلی بود.

چین‌خوردگی نمایشگر

با توجه به اینکه بر اساس گزارش‌های مختلف گوشی گلکسی زد فولد ۳ از قلم S Pen پشتیبانی می‌کند، حذف این چین‌خوردگی تاثیر زیادی در بهبود تجربه‌ی استفاده از این قلم خواهد داشت. در همین زمینه باید خاطرنشان کنیم گوشی‌های تاشوی هواوی میت ایکس ۲ و شیائومی می میکس فولد هم در نمایشگرهای خود دارای چین‌خوردگی هستند و نتوانسته‌اند آن را حذف کنند.

به نظر شما آیا سامسونگ واقعا توانسته چین‌خوردگی نمایشگر گوشی‌های خود را از بین ببرد؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با ما و دیگران در میان بگذارید.

منبع: Android Authority

برچسب‌ها :
دیدگاه شما