چگونه گلکسی S21 فن ادیشن می‌تواند جانشین گلکسی نوت ۲۰ باشد؟

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
گلکسی S21 فن ادیشن

سامسونگ به‌زودی از گوشی‌های تاشوی گلکسی زد فولد ۳ و گلکسی زد فلیپ ۳ رونمایی خواهد کرد. با این حال، به نظر می‌رسد قرار است یکی دیگر از گوشی‌های جدید سامسونگ، محبوب طرفداران سری گلکسی نوت شود. طبق اعلام یکی از افشاگران مشهور، سامسونگ گوشی گلکسی S21 فن ادیشن را به‌عنوان جانشین گلکسی نوت ۲۰ راهی بازار خواهد کرد و این گوشی نسل جدید گلکسی S20 FE نخواهد بود.

اگرچه سامسونگ طی سال‌های گذشته گوشی‌های سری گلکسی S و گلکسی نوت را به دست کاربران می‌رساند، اما ماه‌ها قبل اعلام شد که کاربران امسال شاهد معرفی نسل جدید سری گلکسی نوت نخواهند بود. حالا اگر گفته‌ی این افشاگر صحت داشته باشد، گلکسی S21 فن ادیشن در سال ۲۰۲۱ جای خالی سری نوت را پر می‌کند. در ادامه می‌توانید تصویر منتشر شده از جانب این افشاگر را مشاهده کنید.

گلکسی S21 فن ادیشن

اگر گلکسی S21 FE واقعا جانشین نوت ۲۰ است، این موضوع چه معنایی برای طراحی و ویژگی‌های این گوشی دارد؟ بر اساس تصاویر رندر فاش شده از S21 FE، طراحی این گوشی یادآوری سری S21 است. اگر واقعا سامسونگ می‌خواهد این گوشی را به‌عنوان جانشین نوت ۲۰ به دست کاربران برساند، انتظار داریم که از قلم استایلوس پشتیبانی کند و حداقل از نظر ظاهری شباهت‌هایی با سری نوت داشته باشد. اما حداقل با توجه به اطلاعات فعلی، نشانه‌ای در این رابطه دیده نمی‌شود.

البته با توجه به اینکه فقط امسال شاهد عرضه‌ی گوشی‌های گلکسی نوت نیستیم، گلکسی S21 FE فقط قرار است به طور موقت جای خالی این سری را پر کند. در ضمن باید خاطرنشان کنیم هنوز نام S21 FE برای این گوشی تأیید نشده است. اگرچه این نام به طور اشتباهی برای ساعاتی در سایت سامسونگ قرار گرفت، ولی شاید سامسونگ نام آن را پیش از رونمایی تغییر دهد. از طرف دیگر، این احتمال وجود دارد که گوشی موردنظر به‌عنوان مدل فن ادیشن برای سری نوت راهی بازار شود.

در هر صورت باید ببینیم شرکت سامسونگ برای این گوشی چه رویکردی را اتخاذ می‌کند. طبق شایعه‌های مطرح شده، این گوشی در تاریخ ۱۹ آگوست (۲۸ مرداد) رسما معرفی می‌شود.

منبع: Android Authorityبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما