تولید گلکسی S21 فن ادیشن به حالت تعلیق درآمد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
گلکسی S21 فن ادیشن

طی ماه‌های گذشته گزارش‌های زیادی درباره‌ی گوشی گلکسی S21 فن ادیشن منتشر شده و گفته می‌شد طی سه‌ماهه‌ی سوم سال جاری به دست کاربران می‌رسد. حالا یک گزارش جدید از کره جنوبی نشان می‌دهد که کمبود جهانی تراشه تولید این گوشی را با مشکل جدی روبرو کرده است.

سایت کره‌ای ETNews با استناد به منابع مختلف گزارش داده که سامسونگ به دلیل کمبود چیپست برای گوشی گلکسی S21 فن ادیشن تولید آن را متوقف کرده است. گفته می‌شود روز جمعه (۱۱ ژوئن) به شرکای سامسونگ اطلاع داده شده که تولید این گوشی به حالت تعلیق درآمده و سامسونگ سفارش قطعات و مواد مختلف را هم لغو کرده است. گویا مدیران شرکت‌های همکار سامسونگ بر این باور هستند که این تصمیم سامسونگ به معنای لغو تولید این گوشی است.

گلکسی S21 فن ادیشن

طبق گزارش‌های منتشر شده، این گوشی از اسنپدراگون ۸۸۸ بهره می‌برد ولی گویا تعداد محدودی از این چیپست وجود دارد. اگرچه امکان از سرگیری تولید این گوشی وجود دارد، اما متوقف کردن فرایند تولید یک گوشی مهم مسأله‌ی بی‌اهمیتی نیست و در بهترین حالت منجر به تأخیر طولانی‌مدت برای عرضه‌ی آن خواهد شد. البته از سرگیری تولید این گوشی به توانایی سامسونگ برای تأمین چیپست‌های لازم برمی‌گردد. باید خاطرنشان کنیم مدیران کوالکام می‌گویند این کمبود جهانی می‌تواند تا انتهای ۲۰۲۱ ادامه پیدا کند ولی اینتل گفته که شاید تا چند سال دیگر هم طول بکشد.

در هر صورت این گزارش نشان می‌دهد که در بهترین حالت نباید انتظار معرفی این گوشی در سه‌ماهه‌ی سوم ۲۰۲۱ را داشته باشیم. احتمالا به‌زودی در این رابطه گزارش‌های بیشتری منتشر خواهد شد.

منبع: wccftechبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما