پشتیبانی گلکسی S21 اولترا از قلم S Pen با استقبال روبه‌رو نشده است

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
گلکسی S21 اولترا

سامسونگ برای گلکسی S21 اولترا رویکرد تازه‌ای را اتخاذ کرد و این گوشی با قابلیت پشتیبانی از قلم S Pen راهی بازار شد. این تصمیم منجر به انتشار شایعه‌های مختلفی مبنی بر مرگ سری گلکسی نوت شد اما سامسونگ اعلام کرد که فقط امسال شاهد معرفی نسل جدید سری گلکسی نوت نخواهیم بود. حالا یکی از افشاگران گفته که میزان فروش گلکسی S21 اولترا با وجود پشتیبانی از قلم S Pen کمتر از انتظار سامسونگ بوده است.

اگرچه این گوشی تنها عضو سری S21 است که از این قابلیت پشتیبانی می‌کند، اما در این زمینه ضعف‌های زیادی دارد. به‌عنوان مثال در بدنه‌ی این گوشی جایگاهی برای قلم تعبیه نشده و همچنین از قابلیت‌های مبتنی بر بلوتوث این قلم هم نمی‌تواند استفاده کند.

گلکسی S21 اولترا

باید خاطرنشان کنیم سامسونگ مدتی قبل از میزان فروش گوشی‌های سری گلکسی S21 ابراز رضایت کرده بود. اگرچه این شرکت آمار دقیق فروش مدل‌های مختلف این سری را منتشر نکرده، اما مثلا در کره جنوبی مدل استاندارد گلکسی S21 پر فروش‌ترین عضو این خانواده بوده است. گفته می‌شود مدل استاندارد S21 در بازار کره جنوبی ۵۲ درصد از کل فروش این سری را به خود اختصاص داده و در رتبه‌ی دوم هم گلکسی S21 اولترا با سهم ۲۷ درصدی دیده می‌شود.

اگر اظهارات این افشاگر صحت داشته باشد، به نظر می‌رسد در بازار جهانی آمار فروش S21 اولترا چندان ایدئال نیست. در هر صورت خبر خوب برای طرفداران گوشی‌های نوت این است که به احتمال زیاد سال آینده با مدل جدید گلکسی نوت روبه‌رو خواهند شد.

منبع: Android Authorityبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما