مراسم گلکسی آنپکد سامسونگ [پخش زنده تمام شد]

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه

بعد از برگزاری مراسم اپل برای رونمایی از مک‌بوک‌های جدید و همین‌طور مراسم گوگل برای معرفی گوشی پرچم‌دار پیکسل ۶، حالا امروز نوبت به سامسونگ رسیده که مراسم خود را برگزار کند. رویداد زنده گلکسی آنپکد پارت ۲ روی رونمایی از رنگ‌های جدید برای زد فولد ۳ و زد فلیپ ۳ و شاید معرفی گوشی گلکسی S21 FE متمرکز خواهد بود.

سامسونگ تقریبا سه ماه پیش طی مراسم گلکسی آنپکد از گوشی‌های تاشوی زد فلیپ ۳ و زد فولد ۳ به طور رسمی رونمایی کرد. اما حالا که مدت زیادی هم از این مراسم نگذشته، در حرکتی غافلگیرانه مراسم Unpacked پارت ۲ را برگزار می‌کند که شایعه‌ها می‌گویند عمده تمرکز روی رنگ‌های جدید این دو گوشی تاشو و احتمالا معرفی ویژگی‌های نرم‌افزاری جدید برای این دو گوشی خواهد بود.

پخش زنده مراسم Galaxy Unpacked Part 2 سامسونگ را می‌توانید از ساعت ۱۷:۳۰ روز دوشنبه ۲۸ مهر، در همین صفحه تماشا کنید.

البته این احتمال هم هست که خبرهایی هم از گلکسی S21 FE بشنویم؛ گوشی پرحاشیه‌ی سامسونگ که عرضه‌ی آن به خاطر بحران‌هایی مثل کمبود جهانی تراشه و مشکلات تولید چند بار به تعویق افتاده است. اما احتمال دارد که سامسونگ به تمام این مشکلات فائق آمده و بالاخره امشب تاریخ عرضه‌ی رسمی این گوشی را اعلام کند. البته افشاگران و منابع آگاه نزدیک به سامسونگ رونمایی از S21 FE را خیلی محتمل نمی‌دانند. بنابراین باید منتظر بمانیم و ببینیم اوضاع چطور پیش می‌رود.

نکته‌ی مسلم اینجاست که رویداد امروز سامسونگ، رویداد بزرگی نخواهد بود و نباید انتظارات زیادی هم از آن داشته باشیم. حتی خود سامسونگ هم جزئیات زیادی درباره‌ی مراسم امروز منتشر نکرده با این حال تماشای مراسم و احتمالا دیدن چند سورپرایز در آن خالی از لطف نخواهد بود.

دیجی‌کالا مگ این مراسم را به طور زنده برای شما لایو استریم خواهد کرد. با مراجعه به همین صفحه در ساعت شروع مراسم می‌توانید آن را به طور زنده دنبال کنید.برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما