گلکسی زد فلیپ ۶ با باتری بزرگ‌تری راهی بازار می‌شود

۱۰ بهمن ۱۴۰۲ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
گلکسی زد فلیپ 6

طبق جدیدترین افشاگری‌ها، احتمالا گوشی تاشو گلکسی زد فلیپ ۶ با باتری ۴۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی عرضه خواهد شد. زمان احتمالی عرضه گلکسی زد فلیپ ۶ و فولد ۶ سامسونگ حدود ماه آگوست (تقریبا شش ماه دیگر) خواهد بود. با این حال، تاکنون شایعات و اطلاعات جالبی از آن‌ها به گوش رسیده که عمدتا به تغییرات احتمالی سامسونگ در نسل ششم گوشی‌های تاشو برای متمایز شدن از نسل‌های گذشته اشاره می‌کنند.

گفته می‌شود گلکسی زد فلیپ ۶ باتری بزرگ‌تری نسبت به باتری ۳۷۰۰ میلی‌آمپر ساعتی مدل قبلی (فلیپ ۵) خواهد داشت. ظرفیت کوچک باتری فلیپ ۵ هنگام عرضه کمی تعجب‌برانگیز بود، زیرا با توجه به قیمت نزدیک به ۱۰۰۰ دلاری این گوشی، هم‌رده گوشی‌های ارزان‌قیمت سامسونگ قرار می‌گرفت.

همانطور که احتمالا می‌دانید، گلکسی زد فلیپ ۶ با توجه به ساختاری که دارد، از باتری دو تکه استفاده خواهد کرد. به طور مشخص، در شایعه‌ی منتشر شده آمده که در این گوشی یک باتری ۱۰۹۷ و یک باتری ۲۷۹۰ میلی‌آمپر ساعتی تعبیه خواهد شد. این یعنی در مجموع ظرفیت به ۳۸۸۷ میلی‌آمپر ساعت می‌رسد که سامسونگ آن را به‌عنوان باتری ۴۰۰۰ میلی‌آمپر ساعتی معرفی خواهد کرد.

گلکسی زد فلیپ 6

برای یادآوری باید بگوییم که گلکسی S24 هم از باتری ۳۸۸۰ میلی‌آمپری استفاده می‌کند ولی این باتری با ظرفیت ۴۰۰۰ میلی‌آمپر ساعت تبلیغ شده است. این میزان ظرفیت برای استفاده یک روز کاملا کافی است. رابط کاربری One UI سامسونگ نیز در افزایش عمر باتری دستگاه‌های خود عملکرد خوبی داشته و احتمال زیادی وجود دارد که فلیپ‌ ۶ نیز دستگاهی کم‌مصرف باشد.

در کنار این مورد، باید به شایعه‌هایی در زمینه‌ی عریض‌تر شدن نمایشگر و همچنین بهره‌گیری از دوربین اصلی ۵۰ مگاپیکسلی اشاره کنیم. این یعنی گلکسی‌ زد‌ فلیپ ۶ می‌تواند عکس‌های بهتری نسبت به نسل قبلی ثبت کند. البته روی هم رفته هنوز ویژگی‌های زیادی از این گوشی فاش نشده که بدون شک طی ماه‌های آینده گزارش‌های بیشتری از آن منتشر خواهد شد.

منبع: ۹To5Google

راهنمای خرید گوشی موبایل
برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه