پروژه گلکسی زد فولد ۶ اولترا به حالت تعلیق درآمده است

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
گلکسی زد فولد 6

سامسونگ امروز از جدیدترین گوشی‌های تاشو خود رونمایی می‌کند و طی ماه‌های گذشته شایعاتی در مورد عرضه‌ی گلکسی زد فولد ۶ اولترا منتشر شده که ظاهرا بدنه‌ی باریک‌تری نسبت به مدل اصلی دارد. حالا طبق شایعه‌ای که به تازگی منتشر شده، ظاهرا سامسونگ تا اطلاح ثانوی این پروژه را به حالت تعویق در آورده است. باید خاطرنشان کنیم گفته می‌شد این مدل نسبت به زد فولد ۶ قرار بود با نمایشگرهای بزرگ‌تری راهی بازار شود.

البته این شایعه به معنای آن نیست که سامسونگ این پروژه را برای همیشه کنار گذاشته ولی دیگر مشخص نیست که چه زمانی قرار است از این گوشی رونمایی شود. گفتنی است آنر (با مجیک V3) و شیائومی (با میکس فولد ۴) قرار است در این ماه برای تصاحب عنوان «نازک‌ترین گوشی تاشو دنیا» با یکدیگر رقابت کنند، عنوانی که از سال گذشته در اختیار آنر مجیک V2 بوده است.

گلکسی زد فولد 6

سامسونگ در این رقابت حضور ندارد و نسخه‌ی اولترا می‌توانست راه ورود آن به رقابت گوشی‌های تاشو‌ی نازک باشد. اما شاید به اندازه‌ی کافی نازک نبوده و به همین دلیل به تعویق افتاده است؟ شاید هم هیچوقت دلیل آن را متوجه نشویم.

در این میان یک چیز کاملاً واضح است: اگر به دنبال نوآوری سخت‌افزاری در حوزه گوشی‌های تاشو هستید، این نوآوری‌ها همگی از سوی تولیدکنندگان چینی می‌آید، نه سامسونگ. سامسونگ برای سال‌ها از سهم راحت و قابل توجهی در بازار گوشی‌های تاشو برخوردار بود، اما اخیراً این سهم به شدت کاهش یافته است، بنابراین شاید سامسونگ واقعاً نیاز به اقداماتی در این زمینه داشته باشد. بدون شک گلکسی زد فولد ۶ با توجه به آپدیت‌های جزئی که قرار است دریافت کند، رویکرد درستی نیست و سامسونگ هرچه زودتر باید به فکر عملی کردن نوآوری‌های جذابی در این حوزه باشد.

منبع: GSMArena

راهنمای خرید گوشی موبایل


برچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما