گلکسی تب S9 احتمالا با باتری بزرگ‌تر و نمایشگر OLED عرضه می‌شود

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
گلکسی تب S9

تبلت‌های سری گلکسی تب S9 قرار است امسال در سه مدل استاندارد، پلاس و اولترا راهی بازار شوند. در همین راستا به تازگی خبری منتشر شده مبنی بر اینکه مدل استاندارد از این سری ارتقای خوبی را تجربه خواهد کرد.

طی یک ماه گذشته در رابطه با سری گلکسی تب S9 خبرهای خوبی منتشر شده است. از انتشار تصاویر گلکسی تب S9 پلاس تا افشای مشخصات فنی و ظرفیت باتری تب S9 اولترا که قرار است قدرتمندترین و بهترین تبلت سامسونگ برای سال ۲۰۲۳ تا اواسط سال ۲۰۲۴ باشد. در رابطه با گلکسی تب S9 هم به تازگی خبری منتشر شده که نشان می‌دهد سامسونگ قصد دارد توجه زیادی به مدل استاندارد از تبلت‌های مورد انتظار خود داشته باشد.

اینطور که به نظر می‌رسد، گلکسی تب S9 قرار است یک تبلت ۱۱ اینچی با پنلی از جنس OLED و باتری با ظرفیت ۸۵۰۰ میلی‌آمپر ساعت باشد. این اطلاعاتی است که یکی از معروف‌ترین افشاگران حوزه‌ی فناوری یعنی راس یانگ منتشر کرده است. اگر گفته‌های یانگ در نهایت به حقیقت تبدیل شود، گلکسی تب S9 در مقایسه با تب S8 دو تغییر عمده خواهد داشت؛ نخست اینکه ظرفیت باتری آن با افزایش ۵۰۰ میلی‌آمپر ساعتی همراه خواهد بود و دوم اینکه پنل آن از LCD به OLED ارتقا پیدا می‌کند که یک تغییر قابل توجه محسوب می‌شود.

درست مثل دو مدل پلاس و اولترا، نمایشگر به کار رفته در مدل استاندارد هم یک پنل Super AMOLED بسیار باکیفیت خواهد بود که ارتقای آن از LCD به OLED سبب می‌شود هم کیفیت و شارپنس تصاویر به شکل قابل توجهی افزایش پیدا کند و هم عمق رنگ مشکی به شکل بهتری در مقایسه با تب S8 به نمایش در بیاید.

نکته‌ی غافلگیرکننده هم ظرفیت باتری این تبلت است؛ در شرایطی که دو مدل پلاس و اولترا همچنان قرار است با همان باتری مشابه نسل گذشته راهی بازار شوند، برای مدل استاندارد یک افزایش ۵۰۰ میلی‌آمپر ساعتی را علی‌رغم کم‌مصرف‌تر شدن پنل نمایشگر شاهد خواهیم بود تا بدین ترتیب طول عمر باتری تب S9 هم یک افزایش قابل توجه در مقایسه با قبل داشته باشد.

در رابطه با سایر مشخصات این تبلت‌ها از جمله تاریخ رونمایی و عرضه، نوع پردازنده‌ی هر سری و… اطلاعات زیادی در دسترس نیست و باید منتظر ماند و دید طی هفته‌ها و ماه‌های آتی چه خبرهای بیشتری پیرامون این موارد منتشر می‌شود.

منبع: PhoneArenaبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما