سگا به دنبال ساخت فیلم و سریال بر اساس سری پرسونا است

۱۱ تیر ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
Persona 3 The Animation

طبق جدیدترین گزارش‌های منتشر شده، به نظر می‌رسد که سگا به دنبال ساخت فیلم و سریال‌های بیشتری بر اساس بازی‌های ویدیویی است و این بار به بازی‌های کمپانی اتلوس (Atlus) چشم دوخته است.

این کمپانی در مصاحبه‌ای جدید بیان کرده که در حال بررسی پروژه‌های لایو اکشن متنوع با استودیوها و تهیه‌کنندگان مختلف است. تورو ناکاهارا (Toru Nakahara)، تهیه‌کننده‌ی فیلم‌های Sonic the Hedgehog، در صحبت‌های خود این موضوع را تایید و اشاره‌ای به سری نقش‌آفرینی و محبوب پرسونا کرد. او گفت:

دنیای بازی‌های اتلوس مملو از درام بالا، سبک و استایل پیشرفته و شخصیت‌های جذاب است. داستان‌هایی مانند مجموعه‌ی پرسونا مناسب طرفداران ما هستند و ما فرصتی برای گسترش داستان آن می‌بینیم به گونه‌ای که هیچ‌کس قبلا مشاهده یا تجربه نکرده است. سگا و اتلوس با همکاری یکدیگر در تلاش هستند تا این داستان‌ها و دنیاها را از طریق رسانه‌های جدید و همچنین برای مخاطبان جدید زنده کنند.

پرسونا 5 رویال

سگا به طور خاص به هیچ شرکت تولیدی خاصی اشاره نکرده است و در حال حاضر تنها علاقه‌مند به بررسی پروژه‌های مختلف با کمپانی‌های مختلف است. در واقع با توجه به اینکه فیلم Sonic the Hedgehog 2 اکنون پرفروش‌ترین اثر اقتباسی از بازی‌های ویدیویی  تاریخ است، منطقی است که شرکت سازنده‌ی آن به دنبال ساخت فیلم‌های بیشتر و کسب درآمد بالاتر باشد. البته در گذشته سری پرسونا از اقتباس انیمه‌ای خود بهره‌مند شده، اما ساخت فیلم یا سریالی لایو اکشن از آن فعلا انجام نشده است. از طرفی سری پرسونا با عرضه‌ روی ایکس‌باکس در اواخر امسال با مخاطبان کاملا روبرو خواهد شد و به نظر می‌رسد که سگا و اتلوس قرار است تا بر موج محبوبیت آن سوار شوند.

گفتنی است که طبق گزارش‌ها، ۲۰۲۲ سال بسیار خوبی برای کمپانی اتلوس بوده است. طبق آخرین آمار منتشر شده تا ۳۱ مارس (۱۱ فروردین)، به نظر می‌رسد که فروش بازی‌های این کمپانی فراتر از آن چیزی بوده که انتظار می‌رفته است. از طرفی با انتشار بازی Shin Megami Tensei 3: Nocturne HD Remaster در غرب، انتشار جهانی Shin Megami Tensei V و نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Persona 4 Arena Ultimax، بهترین سال اتلوس از زمان پیوستن به سگا در حال رقم خوردن است.

منبع: Destructoid

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه