بازسازی شین مگامی تنسه ۳ برای پلی‌استیشن ۴ و سوییچ رونمایی شد

۳۱ تیر ۱۳۹۹ | ۱۹:۰۰ ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
بازی Shin Megami Tensei III Nocturne

شرکت بازی‌سازی آتلوس خبر داده است که قصد دارند یکی از محبوب‌ترین قسمت‌های مجموعه بازی‌های «شین مگامی تنسه» را برای کنسول‌های نسل جدید بازسازی کنند. بازسازی Shin Megami Tensei III: Nocturne با گرافیکی بالاتر و مجموعه‌ای از قابلیت‌های جدید، بهار سال آینده روی پلی‌استیشن ۴ و نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد.

نسخه‌ی انگلیسی بازی برای عرضه در بهار سال آینده در نظر گرفته شده است.

قسمت سوم مجموعه بازی‌های شین مگامی تنسه با فاصله‌ای نزدیک به یک دهه از قسمت دوم عرضه شد؛ طوری که پس از عرضه‌ی قسمت دوم روی کنسول سوپر نینتندو، شاهد عرضه‌ی Shin Megami Tensei: Nocturne روی پلی‌استیشن ۲ بودیم. اولین برخورد بسیاری از بازی‌کننده‌ها با مجموعه‌ی مگامی تنسه توسط Nocturne صورت گرفت و بازی اساسا به عنوان یکی از سخت‌ترین و چالش‌برانگیزترین نقش‌آفرینی‌های تاریخ شناخته می‌شود.

در همین راستا، یکی از مهم‌ترین نکات بازسازی Shin Megami Tensei III: Nocturne اضافه شدن یک درجه‌ی سختی آسان برای آن است. بازی اصلی فقط دو درجه‌ی سختی «معمولی» و «سخت» را در خود جای داده بود. نیازی نیست به این موضوع اشاره کنیم که درجه‌ی سختی معمولی بازی همان درجه‌ای است که اکثر افراد حسابی با آن کلنجار رفته‌اند.

بازسازی Nocturne یک درجه‌ی سختی جدید به اسم Merciful خواهد داشت، از نظر گرافیکی پیشرفت‌های متعددی را در خود جای داده و برخی از میان‌پرده‌ها برای اولین بار صداگذاری شده‌اند.

این بازسازی که Shin Megami Tensei III: Noctune HD Remaster نام گرفته، قرار است در روز ۲۹ اکتبر در ژاپن عرضه شود. نسخه‌ی انگلیسی بازی برای عرضه در بهار سال آینده در نظر گرفته شده است.

می‌توانید در ادامه تریلر رونمایی بازی و تصاویری از آن را ببینید.

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما