آپدیت بزرگ Sifu پیشرفت‌های گیم‌پلی متعددی را به همراه آورده است

۱۲ شهریور ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۲ دقیقه
sifu

بازی سیفو (Sifu) یکی از عناوین خلاقانه این مدت است. شما در این بازی نقش یک مبارز را داشته که به هر بار شکست، پیرتر می‌شوید. اینکه پیرتر بشوید، باعث خواهد شد تا توانایی‌های شما تغییر کند که لزوماً بد نیست. به طور کلی گیم‌پلی بازی تمرکز زیادی روی مبارزات تن به تن داشته و یک عنوان بسیار هیجان انگیز است.

شرکت سازنده این بازی Sloclap بوده و در این مدت به روزرسانی‌های متعددی برای این بازی عرضه کرده است. حال اعلام شده که در آخرین آپدیت بازی سیفو موارد زیادی مثل اصلاح‌کننده گیم‌پلی (Gameplay Modifier)، سیستم امتیاز بندی جدید و چند مورد دیگر به بازی اضافه شده است.

اصلاح‌گر گیم‌پلی

اگر شما یکبار بازی سیفو را به اتمام رسانده باشید، این سیستم جدید برای شما یک تجربه جدید خواهد بود. در اصل این حالت شما را مجبور خواهد کرد تا از نهایت مهارت خود در مبارزات استفاده کنید. از طرفی در برخی از مواقع بازی را بسیار آسان می‌کند! شما با این حالت می‌توانید به شکلی که علاقه دارید بازی را تنظیم کنید. سطح دشواری دشمنان و میزان جان بازیکن همگی قابل تغییر بوده و بازیکنان می‌توانند تجربه خود را به طور کامل شخصی‌سازی کنند.

sifu

سیستم امتیازی جدید

بحث امتیاز در بازی سیفو از این نظر اهمیت دارد که شما می‌توانید برتری خود را در این بازی به دیگران نشان دهید. حال با سیستم امتیازدهی جدید، بازیکنان راحت‌تر می‌توانند توانایی خود را به نمایش بگذارند. در این سیستم جدید هر حرکت شما دارای امتیاز خواهد بود. از مشت گرفته تا اینکه دشمنان را به یک سمت دیگر پرتاب کنید. امتیازها بر اساس روان بودن ضربات، مؤثر بودن و البته میزان آسیبی که به دشمن وارد می‌کند محاسبه می‌شود.

موارد اضافه

در کنار سیستم‌های جدید، بازی آیتم‌های تازه‌ای هم دریافت کرده است. برای مثال دو عدد پوشش جدید به بازی اضافه شده است. هر دو ظاهر خاصی را به کاراکتر اصلی بازی بخشیده و باعث می‌شود ظاهر آن بسیار خاص شود.

  • مورد اول یک لباس زره مانند است. با آن بازیکنان یک ظاهر کاملاً جدی به خود گرفته و تنها برای افراد دارای نسخه دلوکس (Deluxe) در دسترس است.
  • مورد دوم در دسترس همه افراد وجود دارد و Master Hand نام دارد. این لباس به طور کامل مهارت شما را نشان خواهد داد. مخصوصاً اینکه اگر ضربه بخورید، از بین خواهد رفت.

نکته اصلی به روزرسانی تابستان بازی سیفو اصلاح‌گر گیم‌پلی است. البته این مورد پس از یک بار اتمام بازی در دسترس خواهد بود. عناوینی مثل سیفو یک تجربه بسیار خطی را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. حال با داشتن اصلاح‌گر گیم‌پلی این بازی ارزش تجربه دوباره را خواهد داشت.

منبع: Gematsu.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

دیجی‌کلاب
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه