اسنوپ داگ به کال آو دیوتی موبایل، ونگارد و وارزون می‌آید!

۱۴ فروردین ۱۴۰۱ زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
snoop dogg call of duty

در اخر فروردین امسال رپر معروف اسنوپ داگ (Snoop Dogg) به بازی ندای وظیفه (Call of Duty) به عنوان یک اپراتور اضافه خواهد شد. او وارد بازی‌های ندای وظیفه موبایل، ونگارد (Vanguard)  و وارزون (Warzone) خواهد شد.

اول از همه اسنوپ داگ در فصل ۳ بازی ندای وظیفه موبایل ظاهر خواهد شد. او با ظاهر خاص خود در این عناوین حضور دارد. برای مثال یک گردن بند بزرگ به همراه اسلحه‌ای که یک پوشش طلایی داشته و مواردی دیگر که شاخصه او است. از طرفی مرگ او نیز انیمیشن خاص خود را خواهد داشت. نکته اینجاست که اگر شما فرد دیگری را از بین ببرید، این انیمیشن مرگ بهتر خواهد شد! در تاریخ ۳۰ فروردین این کرکتر به صورت کامل ارائه خواهد شد. یعنی صدای او و حرف‌های او نیز در بازی حضور خواهند داشت.

snoop dogg call of duty

در نسخه ونگارد و وارزون بسته شامل اسنوپ داگ شامل ۱۰ آیتم جدید نیز خواهد بود. با این حال ۳ عدد از این موارد مخصوص نسخه ونگارد است. همینطور اینکه چندین مأموریت خاص برای این کرکتر نیز وجود دارد.

این اولین بار نیست که اسنوپ داگ وارد دنیای بازی‌ ندای وظیفه شده است. این رپر در بازی ندای وظیفه: ارواح (Call of Duty Ghosts) نیز حضور داشت. البته تنها صدای وی در بازی ارواح وجود داشته است.

snoop dogg call of duty

در این مدت کرکترهای بسیاری وارد عناوین مختلف شده‌اند. مخصوصاً حضور بسیاری از سلبریتی‌ها مثل دواین جانسون (Dwayne Johnson) یا همان راک، آریانا گرانده (Ariana Grande) و بسیاری از افراد دیگر در عناوینی مثل فورتنایت حضور داشتند. نکته اینجاست که ندای وظیفه به ندرت چنین مواردی را به عناوین خود اضافه می‌کند. حال تصمیم گرفته که وارد این بازی افزودن کرکتر مختلف شده و با یکی از معروف‌ترین رپرها کار را شروع کند. اسنوپ داگ از طرفداران بزرگ ندای وظیفه است. چندین بارهم شده که این بازی را استریم کرده و یا در مورد آن صحبت کند.

منبع: VG247.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ

برچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه