سونی قاب‌های رنگی پلی‌استیشن ۵ را خودش خواهد ساخت

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
ps5 faceplates

زمانی که پلی‌استیشن ۵ معرفی شد طراحی آن باعث ایجاد اختلاف میان کاربران شد. برخی از این طراحی جدید و خاص راضی بودند ولی برخی نیز از این طراحی اصلا خوششان نیامد. مشکل اصلی این افراد نیز رنگ سفید این کنسول بود.

از همان ابتدای عرضه شرکت‌های مختلفی تلاش کردند تا فیس پلیت (Face Plate) پلی‌استیشن ۵ را تغییر داده و چیزی جدید طراحی کنند. پرطرفدارترین آن هم رنگ سیاه بود. حال سونی تصمیم گرفته تا به رقابت میان این شرکت‌ها پایان بخشد و فیس پلیت‌ها را خودش عرضه کند.

فیس پلیت

در این مدت انواع مختلفی از فیس پلیت‌های پلی‌استیشن ۵ معرفی شده است.

طبق چیزی که در رسانه منتشر شده، سونی یک ثبت اختراع جدید درباره‌ی «پوششی برای دستگاه الکترونیکی» انجام داده است. همچنین یک تصویر جدید از طراحی پلی‌استیشن ۵ هم در آن وجود دارد. در متن این ثبت اختراع ذکر شده که یک پوشش جدید برای کنسول ‌پلی‌استیشن ۵ است.

البته این خبر لزوما به این معنا نیست که در چند روز آینده ما شاهد فیس پلیت‌های سونی در بازار باشیم. امکان دارد که هیچ اتفاق جدیدی برای پلی‌استیشن ۵ نیافتد. با این حال احتمال اینکه در ماه‌های آینده شاهد خبری در این زمینه باشیم زیاد است. به‌خصوص اینکه افراد زیادی مشتاق هستند تا کنسول خود را زیباتر بکنند.

از طرفی زمانی که یک لوازم جانبی از طرف خود شرکت سازنده عرضه می‌شود کیفیت بهتری داشته و بهتر به دستگاه متصل می‌شود. برای مثال هنوز هیچ شرکتی نتوانسته چیزی مانند کنترلر پلی‌استیشن ۵ یعنی دوئل سنس (Dual Sense) طراحی کند. به همین دلیل عرضه فیس پلیت از طرف سونی هم با استقبال بهتری روبه‌رو خواهد شد.

فیس پلیت

پرطرفدارترین رنگ فیس پلیت در حال حاضر مشکی است.

به‌خصوص اینکه سونی در چند ماه اخیر رنگ‌های مختلفی برای کنترلر دوئل سنس معرفی کرده به همین علت امکان دارد که فیس پلیت‌هایی با همان رنگ به بازار عرضه کند. با اینکار تنوع کنسول‌ها هم بسیار زیاد خواهد شد و کاربران هم راضی‌تر خواهند بود. دقیقا این طراحی جدید چیزی مانند قسمت شفاف پلی‌استیشن ۴ اولیه بود که در آینده برای آن هم انواع مختلفی عرضه شد.

منبع: Gameinformer.com

صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

پرسش امنیتی *-- بارگیری کد امنیتی --

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما