سونی اکسپریا پرو ۱ شاید سنسور دوربین ۱ اینچی داشته باشد

زمان مورد نیاز برای مطالعه: ۱ دقیقه
اکسپریا پرو 1

دو ماه قبل گوشی سونی اکسپریا ۱ مارک ۳ معرفی شد و حالا طبق گزارش‌های منتشر شده، فردا قرار است جدیدترین پرچم‌دار این شرکت تحت عنوان اکسپریا پرو ۱ رونمایی شود که به لطف دو نفر از افشاگران، می‌توانیم به مشخصات آن بپردازیم.

بر اساس اعلام این افراد، این گوشی از سنسور دوربین ۱ اینچی بهره می‌برد که در حال حاضر فقط تعداد انگشت‌شماری از گوشی‌های هوشمند از چنین سنسوری استفاده می‌کنند. بنا به تصاویر فاش شده، سونی با این گوشی می‌خواهد نظر ولاگرهایی را جلب کند تا برای ضبط ویدیو به جای دوربین DSLR از این گوشی استفاده کنند. در ضمن با توجه به رویکرد سونی در قابل قیمت‌گذاری گوشی‌های خود، بدون شک اکسپریا پرو ۱ قیمت بسیار بالایی خواهد داشت.

اکسپریا پرو 1
اکسپریا پرو 1

این گوشی از نظر ظاهری مانند دیگر گوشی‌های شرکت سونی است و این یعنی با بدنه‌ی بلندقد، دکمه‌ی اختصاصی شاتر و حاشیه‌ی فوقانی ضخیم به جای حفره یا بریدگی نمایشگر سروکار داریم. به نظر می‌رسد این گوشی ضخامت بیشتری نسبت به دیگر گوشی‌های سونی دارد که احتمالا این موضوع به غول‌پیکر بودن سنسور دوربین برمی‌گردد.

از بین لوازم‌های جانبی هم می‌توانیم به مانیتور مخصوص ولاگرها اشاره کنیم که از طریق کابل USB-C به گوشی وصل می‌شود. ولاگرها با استفاده از چنین مانیتوری می‌توانند برای ثبت ویدیو از خود از دوربین‌های اصلی استفاده کنند. سونی در زمینه‌ی مخفی نگه داشتن مشخصات این گوشی عملکرد خوبی داشته و به احتمال زیاد فردا در رویداد اکسپریا شاهد رونمایی از این گوشی خواهیم بود.

منبع: XDA-Developersبرچسب‌ها :
دیدگاه شما

loading...
بازدیدهای اخیر
بر اساس بازدیدهای اخیر شما
تاریخچه بازدیدها
مشاهده همه
دسته‌بندی‌های منتخب برای شما